Potęga teraźniejszości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.05 / 5.00
liczba ocen: 62242
cena od: 20.94
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 20.94 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
20.94 zł
22.06 zł
22.32 zł
26.90 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
26.90 zł
21.58 zł
21.59 zł
22.33 zł
24.21 zł
24.21 zł
24.50 zł
25.02 zł
25.56 zł
26.49 zł
26.90 zł
Opis:

Odkrywanie samego siebie i dochodzenie do źródła samopoznania to droga wiodąca przez całe nasze życie. Wypełnione jest ono doświadczeniem, które nas wzbogaca i pozwala poszerzać naszą świadomość. Książka Potęga teraźniejszości jest dla mnie mapą z drogowskazami, znakami, symbolami prowadzącymi do samopoznania i przeżywania życia tu i teraz, w danym momencie - jedynym i niepowtarzalnym. To książka, z którą jestem na co dzień, którą czytam i kontempluję, do niej wciąż powracam.Czytanie jej przypomina odgrywanie roli teatralnej na nowo; z inną publicznością, z odmiennym nastrojem, nieoczekiwanymi wydarzeniami oraz każdorazowo zmieniającą się energią. Jest wszak jeden stały element - CIEKAWOŚĆ ODKRYWANIA! Jeśli chcesz pracować nad sobą, jeśli pragniesz stanąć przed lustrem i powiedzieć: "To ja kieruję własnym życiem, ja odpowiadam za swoje stany emocjonalne, ja dokonuję wyborów tu i teraz" - to przeczytanie tej książki będzie właściwym, pierwszym krokiem w tym kierunku!

Katarzyna Figura

Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika.

o. Jan M. Bereza OSB

Opactwo Benedyktynów w Lubiniu

Aikido, podobnie jak inne sztuki walki i niebezpieczne sporty wymaga koncentracji, wejścia w "tętniącą życiem sferę, w której nie ciąży czas, problemy, myślenie czy brzemię osobowości".

Polecam. Fascynująca i inspirująca lektura.

Jacek Wysocki

mistrz aikido (7 dan)

CYTATY:
Twoja miłość nie mieszka gdzieś na zewnątrz ciebie, lecz tkwi głęboko w tobie. Nie możesz jej utracić i ona nie może cię opuścić. Nie jest zależna od żadnego innego ciała, zewnętrznej formy.
Porażka tkwi utajona w każdym sukcesie, a w każdej porażce kryje się sukces.
Niektórzy ludzie całe życie czekają, aż wreszcie zaczną żyć.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dzięki tej książce zacząłem inaczej patrzeć na otaczający nas świat. Polecam ludziom chcącym zrozumieć więcej

Warto zerknąć