ebook Jedz i biegaj
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 20037)

Jedz i biegaj
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.92
Audiobook - najniższa cena: 31.28
34.90 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
31.28 zł
31.90 zł
31.92 zł
31.92 zł
33.52 zł
33.92 zł
36.00 zł
39.90 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Inspirująca opowieść o przemianie przeciętnego chłopaka w ultramaratończyka i weganina. Obala stereotypowe poglądy na temat tego, co powinien jeść sportowiec, który chce osiągać jak najlepsze wyniki.

Od niemal dwóch dekad Scott Jurek jest najważniejszą postacią i gwiazdą biegów ultramaratońskich. To niezwykle trudna, ale wciąż zyskująca na znaczeniu dyscyplina sportu. W 1999 r., będąc właściwie nikomu nieznanym biegaczem, Scott Jurek niespodziewanie wysunął się na prowadzenie w Western States Endurance Run – słynnym stumilowym (a więc ponad 160-kilometrowym!) wyścigu szlakiem z czasów gorączki złota przez kalifornijskie góry Sierra Nevada. Jurek wygrał go siedem razy z rzędu, ustanawiając również nowy rekord tej trasy. Dwukrotnie zwyciężył w Badwater Ultramarathon – biegu na ponad 217 km przez Dolinę Śmierci. Ustanowił rekord Stanów Zjednoczonych w 24-godzinnym wyścigu, przebiegając w tym czasie 266,6 km, czyli sześć i pół maratonu! Znalazł się w grupie najlepszych biegaczy, którzy w Meksyku wzięli udział w wyścigu z udziałem Indian Tarahumara, znanym z bestsellerowej książki „Urodzeni biegacze”. Te osiągnięcia należą do absolutnie wyjątkowych, a niezwykłości dodaje im fakt, że Jurek dokonał ich, jedząc wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego.
„Jedz i biegaj” jest pełne niezwykłych opowieści o wytrzymałości i współzawodnictwie, naukowych ciekawostek i praktycznych porad – w tym wielu przepisów na ulubione dania autora. Ta książka zainspiruje do działania każdego, kto po nią sięgnie: do pierwszego biegu, poszerzenia horyzontów żywieniowych albo wręcz do poznania granic własnych możliwości.

Jedz i biegaj od Scott Jurek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Scott Jurek – Jedz i biegaj to historia legendy biegów ultra, człowieka, który wygrał wiele kultowych i najważniejszych dla ultramaratończyków biegów : 7 lat z rzędu Western States 100 Mile Endurance Run, Spartathlon, Badwater Ultramarathon, Hardrock 100 i całą masę pomniejszych imprez. Każdy rozdział biografii traktuje o jednym z wyścigów w jego imponującej karierze, autor nie zapomniał o swoich największych rywalach oraz o samej historii długiego biegania. Scott dzieli się swoimi zwycięstwami i porażkami, w historię swojego biegania umiejętnie wplata wątki osobiste.

    http://www.mojeczytanie.pl/scott-jurek-jedz-biegaj/

    http://www.mojeczytanie.pl
Warto zerknąć