Carska manierka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.56 / 5.00
liczba ocen: 1823
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
25.13 zł
26.17 zł
31.92 zł
31.92 zł
Pozostałe księgarnie
31.92 zł
25.50 zł
26.49 zł
28.73 zł
28.73 zł
29.00 zł
31.92 zł
31.92 zł
Opis:

Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów. Najnowszy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka, to pasjonujące i pełne przygód historie, w których tajemnicza przeszłość miesza się z brutalną teraźniejszością.

CYTATY:
Ale na miłość i głupotę nie ma lekarstwa... A może jest ? Może miłość to też wirus ? Przecież atakuje nagle, oszałamia na parę tygodni, a potem mija albo przechodzi w łagodniejsze stadium chroniczne.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Kolejny zbiór opowiadań "bezjakubowych" - ciągle trzyma poziom. "Miód umarłych" robi wrażenie - ciarki przechodzą po plecach.Każde opowiadanie ma zadatek na "coś dłuższego" - czasem wielkie rozczarowanie że to już koniec opowiadania.

 • Awatar

  Ciekawy bez Jakubowy zbiór opowiadań. Na szczególną uwagę zasługują dwa: Śmierć pełna tajemnic, kolejny część przygód dr Skórzewskiego i tytułowa Manierka opisująca pierwszą przygodę Roberta Storma. Zbiór zamyka steampunkowa historia alternatywna.

 • Awatar

  Andrzej Pilipiuk, niczym niewylewający za kołnierz barman miesza i serwuje niespodziewane specyfiki o skutkach trudnych do przewidzenia. Kosmici, duchy oraz równoległe światy to tutaj codzienność. Nigdy nie wiesz, kto i gdzie będzie Ci kompanem - doktor Skórzewski w Piotrogrodzie, a może wszędobylski poszukiwacz Robert Storm. Bez względu na kogo trafisz, na pewno opowiadanie nie zakończy się kacem.

 • Awatar

  Da się przeczytać. Nawet jak ktoś nie lubi tego typowego Pilipiuka (na zasadzie: bimber, ha ha).

Inne proponowane
Warto zerknąć