ebook Carska manierka
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 2674)

Carska manierka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.55
Audiobook - najniższa cena: 21.83
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
21.55 zł 20% rabatu
23.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów. Najnowszy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka, to pasjonujące i pełne przygód historie, w których tajemnicza przeszłość miesza się z brutalną teraźniejszością.

Carska manierka od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ale na miłość i głupotę nie ma lekarstwa... A może jest ? Może miłość to też wirus ? Przecież atakuje nagle, oszałamia na parę tygodni, a potem mija albo przechodzi w łagodniejsze stadium chroniczne.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Kolejny zbiór opowiadań "bezjakubowych" - ciągle trzyma poziom. "Miód umarłych" robi wrażenie - ciarki przechodzą po plecach.Każde opowiadanie ma zadatek na "coś dłuższego" - czasem wielkie rozczarowanie że to już koniec opowiadania.

 • Awatar

  Ciekawy bez Jakubowy zbiór opowiadań. Na szczególną uwagę zasługują dwa: Śmierć pełna tajemnic, kolejny część przygód dr Skórzewskiego i tytułowa Manierka opisująca pierwszą przygodę Roberta Storma. Zbiór zamyka steampunkowa historia alternatywna.

 • Awatar

  Andrzej Pilipiuk, niczym niewylewający za kołnierz barman miesza i serwuje niespodziewane specyfiki o skutkach trudnych do przewidzenia. Kosmici, duchy oraz równoległe światy to tutaj codzienność. Nigdy nie wiesz, kto i gdzie będzie Ci kompanem - doktor Skórzewski w Piotrogrodzie, a może wszędobylski poszukiwacz Robert Storm. Bez względu na kogo trafisz, na pewno opowiadanie nie zakończy się kacem.

 • Awatar

  Da się przeczytać. Nawet jak ktoś nie lubi tego typowego Pilipiuka (na zasadzie: bimber, ha ha).

Warto zerknąć