ebook Małopolski przedsiębiorca na rynku Unii Europejskiej. Założenia – doświadczenia - rezultaty
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 122

Małopolski przedsiębiorca na rynku Unii Europejskiej. Założenia – doświadczenia - rezultaty
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 21.05
wciąż za drogo?
23.03 złpremium: 14.86 zł Lub 14.86 zł
24.76 zł
21.05 zł
22.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Książka jest drugą publikacją prezentującą rezultaty badań prowadzonych w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ w ramach projektu INTER GET UP, którego celem było wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez stymulację procesu tworzenia nowych oraz poprawę efektywności już istniejących małych i średnich firm, a także pogłębienie współpracy regionalnej w ramach UE. Na treść pracy składają się: opis współczesnych relacji rynkowych i czynników je kształtujących, obszerna analiza profilu i potrzeb informacyjnych polskiego przedsiębiorcy, a także ocena efektywności podejmowanych przez niego działań.

Działania IDiKS w ramach tego projektu składały się z dwóch etapów. Pierwszy zakładał zorganizowanie warsztatów szkoleniowych, dzięki którym przedsiębiorcy będą zdobywać niezbędną wiedzę na temat tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw w warunkach polskiego członkostwa w UE. Etap drugi obejmował analizę skuteczności przeprowadzonych warsztatów w kontekście doboru właściwych treści szkoleniowych, jak i opracowanie modelu skutecznych działań polskich małych oraz średnich podmiotów gospodarczych na rynku unijnym na podstawie analizy działań przedsiębiorców z regionu małopolski.

Książka prezentuje rezultaty właśnie tego etapu działań. na jej treść składają się: opis współczesnych relacji rynkowych i czynników je kształtujących, obszerna analiza profilu i potrzeb informacyjnych współczesnego polskiego przedsiębiorcy, a także ocena efektywności podejmowanych przez niego działań po włączeniu Polski do Unii Europejskiej.

Małopolski przedsiębiorca na rynku Unii Europejskiej. Założenia – doświadczenia - rezultaty od Teresa Sasińska-Klass, Agnieszka Szymańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć