ebook Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 79119) Ilość stron (szacowana): 267

Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.90
wciąż za drogo?
34.00 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
28.90 zł
28.90 zł Lub 26.01 zł
27.33 zł
27.83 zł
28.90 zł
34.00 zł
34.00 zł
34.00 zł
Inne proponowane

Ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy! Książka, która jest niezapomnianą wędrówka w poszukiwaniu własnego, bardziej kreatywnego „ja”.

Pytanie: Wiesz, ile będę miał lat, zanim nauczę się grać na fortepianie?
Odpowiedź: Tyle samo, co wtedy, kiedy się nie nauczysz.
Jeśli marzysz o tym, żeby malować, pisać, śpiewać, tańczyć, komponować lub po prostu być bardziej twórczym w jakiejś sferze życia, „Droga artysty” proponuje Ci sprawdzone autorskie narzędzia, dzięki którym usuniesz przeszkody blokujące Twoją kreatywność.
Nowatorska metoda Julii Cameron, będąca 12-tygodniowym kursem odkrywania i rozwijania własnej kreatywności, pomogła odkryć uśpione talenty i zrealizować twórcze marzenia tysiącom ludzi na świecie.
Może pomóc także Tobie.
W sierpniu 2013 roku „Droga artysty” znalazła się na liście „32 książek, które mogą zmienić Twoje życie” opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed, obok m.in. „Stu lat samotności”, „Paragrafu 22” i „Zbrodni i kary”. Znajduje się również na liście „100 najważniejszych poradników wszech czasów”.

Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę od Julia Cameron możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Bardzo ciekawy poradnik, który zmusza do pracy nad sobą, potrafi wyciągnąć z człowieka to co w nim siedzi. Nie jest to czcza gadanina, ale przydatne porady i zadania do wykonania, które pobudzają umysł i duszę. Ktoś kto potrzebuje artystycznego natchnienia czy kopniaka będzie zadowolony z tej pozycji. Polecam!

Warto zerknąć