ebook Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 79123) Ilość stron (szacowana): 267

Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 21.59
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
26.90 zł
28.90 zł Lub 26.01 zł
28.90 zł
26.88 zł
27.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
PYTANIE: Wiesz, ile będę miał lat, zanim nauczę się grać na fortepianie?

ODPOWIEDŹ: Tyle samo, co wtedy, kiedy się nie nauczysz.

Jeśli marzysz o tym, żeby malować, pisać, śpiewać, tańczyć, komponować lub po prostu być bardziej twórczym w jakiejś sferze życia, Droga artysty proponuje ci sprawdzone autorskie narzędzia, dzięki którym usuniesz przeszkody blokujące twoją kreatywność.

Nowatorska metoda JULII CAMERON pomogła odkryć uśpione talenty i zrealizować twórcze marzenia tysiącom ludzi na świecie.

Może pomóc także tobie.

W sierpniu 2013 roku "Droga artysty" znalazła się na liście 32 Książek, Które Mogą Zmienić Twoje Życie opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed, obok m.in. "Stu lat samotności", "Paragrafu 22" i "Zbrodni i kary". Znajduje się również na liście 100 Najważniejszych Poradników Wszech Czasów.

JULIA CAMERON jest dramatopisarką, poetką, kompozytorką, scenarzystką filmową i telewizyjną (m.in. serial "Policjanci z Miami"), reżyserką, dziennikarką oraz autorką ponad trzydziestu książek. Międzynarodowy sukces przyniosła jej bestsellerowa seria poradników z dziedziny procesu twórczego. Pierwszy z nich, DROGA ARTYSTY, został przetłumaczony na trzydzieści sześć języków i sprzedał się do dziś w ponad czterech milionach egzemplarzy. Julia Cameron stale pracuje twórczo i od dwudziestu lat prowadzi warsztaty kreatywności na całym świecie.

Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę od Julia Cameron możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo ciekawy poradnik, który zmusza do pracy nad sobą, potrafi wyciągnąć z człowieka to co w nim siedzi. Nie jest to czcza gadanina, ale przydatne porady i zadania do wykonania, które pobudzają umysł i duszę. Ktoś kto potrzebuje artystycznego natchnienia czy kopniaka będzie zadowolony z tej pozycji. Polecam!

Warto zerknąć