ebook Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka. Nowe poszerzone wydanie
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 3490) Ilość stron (szacowana): 365

Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka. Nowe poszerzone wydanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 54.12
wciąż za drogo?
54.12 zł
Inne proponowane

Nowe, poszerzone wydanie światowego bestsellera. Lektura dla każdego, kto chce poszerzać swoją wiedzę o świecie ludzkich zachowań i wykorzystywać ją do osiągania zamierzonych celów.

Znakomita książka z dziedziny psychologii społecznej, prezentująca techniki wywierania wpływu, adresowana jest do wszystkich zainteresowanych wpływaniem na innych ludzi oraz tych, którzy pragną obronić się przed niepożądanym oddziaływaniem bądź manipulacją.
Szczególnie pomocna publikacja dla osób, które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: dziennikarzy i psychologów, kierowników i negocjatorów, specjalistów od reklamy i marketingu, prawników i ekonomistów, nauczycieli i wychowawców.

Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka. Nowe poszerzone wydanie od Robert B. Cialdini możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Tak przeczytałem i to 2 razy. Czytałem papierowa wersje ( tak one wciaż istnieja :-) )i bardzo mi sie spodobała. Moze byla pisana juz sporo lat temu i przykłady wydawac sie moga czasem lekko smieszne ale esencja działania pięknie wytłumaczona. Prosty jezyk, jasne przykłady i temat przez autora dogłębnie przeanalizowany.
    Kto ineresuje sie psychologia, handlem i działaniem umysłu ludzkiego - polecam

Warto zerknąć