ebook Nowe przygody Mikołajka
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 10540)

Nowe przygody Mikołajka

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Pierwsza porcja przygód Mikołajka to 80 niepublikowanych dotąd w Polsce opowiadań zilustrowanych charakterystyczną kreską Sempégo. Mały urwis z paczką swoich kumpli – Alcestem, który bez przerwy je, Gotfrydem, który ciągle ma nowe zabawki i Euzebiuszem, który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu, zawsze wkurzą swojego opiekuna, Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny-Sempé pokazuje, jak dorastać, żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka, no bo co w końcu, kurczę blade!"

Nowe przygody Mikołajka od René Goscinny, Jean-Jacques Sempé możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Nie każda książka jest dla każdego. No i ta na pewno nie byla dla mnie, bo chetnie ja odsprzedałem. Autorzy to naprawde ludzie przed ktorymi chyle czola, jednak polecam przed zakupem gdzies przeczytac fragment, by sie nie zawiesc. Amoze ja juz za stary na to :-)
    No na pewno jezyk prosty a humor troche zbyt prosty no ale trzeba zwrocic uwage ze to sie dzieje w dawnych czasach jak dla nas.

Warto zerknąć