ebook Ręka - audiobook
3.52 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3717)

Ręka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.92
Audiobook - najniższa cena: 26.41
wciąż za drogo?
26.41 zł Lub 23.77 zł
29.90 zł
26.91 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook z ostatnią powieścią o Kurcie Wallanderze! Najsłynniejszy szwedzki komisarz powraca w kryminale, którym przez kilka lat mogli cieszyć się tylko Holendrzy.

Kurta Wallandera nie trzeba nikomu przedstawiać, a fanom policjanta z Ystad nie trzeba przypominać, że Henning Mankell zamknął serię o komisarzu książką „Niespokojny człowiek”.
„Ręka” to napisana parę lat temu dla holenderskiego wydawcy ostatnia książka, w której kultowy policjant z Ystad musi rozwikłać sprawę morderstwa. Mankell zdecydował się wydać teraz powieść w innych państwach oraz dołączyć do niej obszerny spis osób i miejsc ze świata Wallandera. Autor zwierza się również z pracy nad serią kryminałów oraz opisuje radości i problemy wynikające z jej popularności.
Jesień 2002 roku. Wallander jest o krok od spełnienia marzenia o wyprowadzce z Ystad do domu na wsi. Jednakże do kupna posiadłości nie dochodzi. Okazuje się, że tamtejszy ogród kryje w sobie mroczną tajemnicę... Dwa ludzkie szkielety. Według ekspertyzy ciała zakopano co najmniej pół wieku temu. Komisarz z Ystad musi znów zaufać swojej intuicji, by odnaleźć mordercę sprzed lat...

Ręka - audiobook od Henning Mankell możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć