ebook Koń i jego chłopiec
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 209607)

Koń i jego chłopiec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 13.02
Audiobook - najniższa cena: 20.83
15.90 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
13.02 zł Lub 11.72 zł
15.90 zł 10 zł na konto
15.90 zł Lub 14.31 zł
13.52 zł
13.52 zł
13.52 zł
14.18 zł
14.50 zł
15.90 zł
16.90 zł
Inne proponowane

Piąta ze słynnych opowieści C. S. Lewisa! W Anglii to rzecz niemożliwa porozmawiać z koniem, w Kalormenie – mało prawdopodobna, ale w Narnii – całkiem zwyczajna... Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do „kraju przebudzonych zwierząt” – Narnii lwa Aslana. Zostali tam wiele lat, a w tym czasie, daleko od zamku Ker-Paravel rozegrała się zupełnie inna opowieść...W piątym tomie głośnej serii C. S. Lewisa śledzimy pasjonującą historię ucieczki z Kalormenu do Narnii dzielnego chłopca Szasty, pięknej księżniczki Arawis oraz ich niezwykłych towarzyszy, mówiących koni: Briego i Hwin. Kim naprawdę jest Szasta i jaki to lew krąży wciąż wokół uciekinierów, odkrywamy dopiero w zaskakującym zakończeniu...„Koń i jego chłopiec” podobnie jak wcześniejsze tomy „Opowieści z Narnii” podbije serca i wyobraźnię młodszych i starszych czytelników. Teraz ta należąca już do klasyki literatury historia po raz pierwszy w Polsce jest dostępna jako e-book.

Koń i jego chłopiec od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Traktuję tę książkę jako taką dygresję. bo właściwie nie rozgrywa się w samej Narnii. Po "Srebrnym krześle" zdecydowanie za mało było tu dla mnie mówiących zwierząt i innych narnijskich stworzeń, ważniejsze są tu opisy Kalormeńskich bogaczy, władców i walk. "Koń i jego chłopiec" jest po prostu całkiem inny, co nie znaczy, że gorszy. Przeczytałam na dwa razy, bo akcja jest szybka i wciągająca, no i sama książka jest krótka. Nie będzie to moja ulubiona narnijska historia, ale miło się czytało.

Warto zerknąć