ebook Koń i jego chłopiec
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 208891)

Koń i jego chłopiec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 12.40
Audiobook - najniższa cena: 18.90
14.31 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
-22% 12.40 zł Lub 11.16 zł
14.63 zł Lub 13.17 zł
15.90 zł
15.90 zł
12.39 zł
14.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąta ze słynnych opowieści C. S. Lewisa! W Anglii to rzecz niemożliwa porozmawiać z koniem, w Kalormenie – mało prawdopodobna, ale w Narnii – całkiem zwyczajna... Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do „kraju przebudzonych zwierząt” – Narnii lwa Aslana. Zostali tam wiele lat, a w tym czasie, daleko od zamku Ker-Paravel rozegrała się zupełnie inna opowieść...W piątym tomie głośnej serii C. S. Lewisa śledzimy pasjonującą historię ucieczki z Kalormenu do Narnii dzielnego chłopca Szasty, pięknej księżniczki Arawis oraz ich niezwykłych towarzyszy, mówiących koni: Briego i Hwin. Kim naprawdę jest Szasta i jaki to lew krąży wciąż wokół uciekinierów, odkrywamy dopiero w zaskakującym zakończeniu...„Koń i jego chłopiec” podobnie jak wcześniejsze tomy „Opowieści z Narnii” podbije serca i wyobraźnię młodszych i starszych czytelników. Teraz ta należąca już do klasyki literatury historia po raz pierwszy w Polsce jest dostępna jako e-book.

Koń i jego chłopiec od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Traktuję tę książkę jako taką dygresję. bo właściwie nie rozgrywa się w samej Narnii. Po "Srebrnym krześle" zdecydowanie za mało było tu dla mnie mówiących zwierząt i innych narnijskich stworzeń, ważniejsze są tu opisy Kalormeńskich bogaczy, władców i walk. "Koń i jego chłopiec" jest po prostu całkiem inny, co nie znaczy, że gorszy. Przeczytałam na dwa razy, bo akcja jest szybka i wciągająca, no i sama książka jest krótka. Nie będzie to moja ulubiona narnijska historia, ale miło się czytało.

Warto zerknąć