Lew, czarownica i stara szafa
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 1731680)

Lew, czarownica i stara szafa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.50
Audiobook - najniższa cena: 19.50
wciąż za drogo?
22.50 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
19.50 zł Lub 17.55 zł
21.25 zł
23.01 zł Lub 20.71 zł
25.00 zł
19.49 zł
19.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Pierwsza ze słynnych „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa! Dla wszystkich, którzy poszukują nieznanych, zaczarowanych światów – ze wskazówką, że czasem wystarczy zajrzeć do szafy...
 

Narnia to piękna i tajemnicza kraina zamieszkana przez niezwykłe stworzenia – fauny, karły, satyry, mówiące zwierzęta... Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja trafiają do niej zupełnie przypadkiem, przez starą szafę, która kryje w sobie przejście do innego świata. Rodzeństwo przeżyje tam przygodę, o jakiej nawet nie śniło – stanie do walki z Białą Czarownicą, aby ratować Narnię przed wieczną zimą. Na szczęście jednak ich sprzymierzeńcem okaże się mądry lew Aslan, którego magia zawsze potrafi pokonać zło.
Rozpoczynającą cykl „Opowieści z Narnii” powieść „Lew, czarownica i stara szafa” tygodnik „Time” umieścił na liście stu najlepszych powieści anglojęzycznych z lat 1923–2005. Kilkakrotnie ekranizowana, ostatni raz trafiła do kin w 2006 r. Teraz ta należąca już do klasyki literatury historia po raz pierwszy w Polsce jest dostępna jako e-book.

Lew, czarownica i stara szafa od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsza część opowieści z Narni. Jak najkrócej: klasyka, którą warto przeczytać. Bardzo polecam. Książka opowiada o losach czwórki rodzeństwa i nie tylko. Kocham tę książkę i za każdym razem kiedy ją czytam, robię to z takim samym zaangażowaniem i zaciekawieniem. Jeszcze raz polecam. ;)

  • Awatar

    Najbardziej klasyczna z całęj serii o Narnii - to właśnie tu poznajemy bohaterów i Starą Szafę. Poza historią baśniową, należy pamiętać, że autor między wierszami zawarł dużo więcej wartości, niż tylko przyjaźn.

  • Awatar

    Dla jednych książka z dzieciństwa, dla innych z lat młodzieńczych, dla mnie... Tegoroczne odkrycie. Gorąco polecam.

Warto zerknąć