ebook Lew, czarownica i stara szafa
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 1729452)

Lew, czarownica i stara szafa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 12.24
Audiobook - najniższa cena: 20.70
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
12.24 zł Lub 11.02 zł
14.47 zł Lub 13.02 zł
12.39 zł
13.20 zł 10 zł na konto
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
Pierwsza ze słynnych „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa! Dla wszystkich, którzy poszukują nieznanych, zaczarowanych światów – ze wskazówką, że czasem wystarczy zajrzeć do szafy...
 

Narnia to piękna i tajemnicza kraina zamieszkana przez niezwykłe stworzenia – fauny, karły, satyry, mówiące zwierzęta... Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja trafiają do niej zupełnie przypadkiem, przez starą szafę, która kryje w sobie przejście do innego świata. Rodzeństwo przeżyje tam przygodę, o jakiej nawet nie śniło – stanie do walki z Białą Czarownicą, aby ratować Narnię przed wieczną zimą. Na szczęście jednak ich sprzymierzeńcem okaże się mądry lew Aslan, którego magia zawsze potrafi pokonać zło.
Rozpoczynającą cykl „Opowieści z Narnii” powieść „Lew, czarownica i stara szafa” tygodnik „Time” umieścił na liście stu najlepszych powieści anglojęzycznych z lat 1923–2005. Kilkakrotnie ekranizowana, ostatni raz trafiła do kin w 2006 r. Teraz ta należąca już do klasyki literatury historia po raz pierwszy w Polsce jest dostępna jako e-book.

Lew, czarownica i stara szafa od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pierwsza część opowieści z Narni. Jak najkrócej: klasyka, którą warto przeczytać. Bardzo polecam. Książka opowiada o losach czwórki rodzeństwa i nie tylko. Kocham tę książkę i za każdym razem kiedy ją czytam, robię to z takim samym zaangażowaniem i zaciekawieniem. Jeszcze raz polecam. ;)

  • Awatar

    Najbardziej klasyczna z całęj serii o Narnii - to właśnie tu poznajemy bohaterów i Starą Szafę. Poza historią baśniową, należy pamiętać, że autor między wierszami zawarł dużo więcej wartości, niż tylko przyjaźn.

  • Awatar

    Dla jednych książka z dzieciństwa, dla innych z lat młodzieńczych, dla mnie... Tegoroczne odkrycie. Gorąco polecam.

Warto zerknąć