ebook Książę Kaspian
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 282106)

Książę Kaspian
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 11.61
Audiobook - najniższa cena: 18.25
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
11.61 zł
12.40 zł Lub 11.16 zł
14.47 zł Lub 13.02 zł
12.39 zł
13.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Druga ze słynnych „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa! Gdy w Anglii mija rok, w krainie magii czas pędzi jak wicher, który obraca wszystko w pył. Na rodzeństwo Pevensie czekają więc nowe przygody. Narnia to piękna i tajemnicza kraina zamieszkana przez niezwykłe stworzenia – fauny, centaury, satyry, mówiące zwierzęta... W drugim tomie słynnego cyklu C. S. Lewisa poznajemy młodego Kaspiana. W przyszłości ma być prawowitym władcą Narnii, lecz przebiegły wuj chce pozbawić go praw do tronu. Chłopiec sam nie zdoła pokonać niegodziwego Miraza i potrzebuje pomocy. Za radą swojego wychowawcy postanawia przywołać na pomoc dawnych bohaterów Narnii – Piotra, Zuzannę, Edmunda i Łucję. Rodzeństwo trafia więc po raz kolejny do krainy Aslana, gdzie czeka na nie zupełnie nowe wyzwanie.Powieść „Książę Kaspian” – druga z głośnego cyklu „Opowieści z Narnii” – została zekranizowana w 2008 r. Teraz ta należąca już do klasyki literatury historia po raz pierwszy w Polsce jest dostępna jako e-book.

Książę Kaspian od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Druga część opowieści z Narnii. Mimo, że pierwsza jak dla mnie była odrobinę ciekawsza, jednak tą też przeczytałam jednym tchem z takim samym entuzjazmem. Polecam gorąco.

Warto zerknąć