ebook Srebrne krzesło
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 193509)

Srebrne krzesło
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 11.90
Audiobook - najniższa cena: 18.90
14.31 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
11.90 zł
-22% 12.40 zł Lub 11.16 zł
14.63 zł Lub 13.17 zł
15.90 zł
13.04 zł
14.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarta ze słynnych „Opowieści z Narnii”! Aby dostać się do kraju Aslana, wcale nie trzeba przechodzić przez starą szafę. Jednak każdy, kto się tam dostanie, musi być gotowy na poświęcenie i przygodę. Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do „kraju przebudzonych zwierząt” – Narnii lwa Aslana...W kolejnym tomie słynnego cyklu C. S. Lewisa do zaczarowanego świata przenosi się jedynie Eustachy z nowo poznaną koleżanką Julią. Lew Aslan powierza im misję odnalezienia zaginionego królewicza Narnii. Wędrując po pełnych niebezpieczeństw krainach sąsiadujących z Narnią w towarzystwie dzielnego Błotosmętka, dzieci odkrywają, że przeciwstawienie się złu daje zadziwiającą siłę do walki z nim.Premiera ekranizacji „Srebrnego krzesła”, czwartej historii fantasy z głośnej serii z Narnii, jest planowana na 2015 r. Tymczasem warto zapoznać się z tą opowieścią w wersji e-booka.

Srebrne krzesło od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zdecydowanie bardziej wciągnęła mnie ta opowieść od "Podróży 'Wędrowca do Świtu'". Jest bardziej emocjonująca, sugestywna, barwna... Poza tym Eustachy nie jest już takim rozpieszczonym bachorem jak wcześniej, tylko prawdziwym Narnijczykiem. W końcu nie idzie im wszystko tak łatwo jak wcześniej, natrafiają na pewne trudności i komplikacje, są chwile grozy (oczywiście bardzo krótkie). Po prostu COŚ SIĘ DZIEJE.

    Bałam się tendencji spadkowej w każdej kolejnej części "Opowieści...", ale "Srebrne krzesło" mnie podniosło na duchu, Zdecydowanie jest to jedna z lepszych książek w cyklu, więc będę brnąć w to dalej!

Warto zerknąć