ebook Zmień myślenie a zmienisz swoje życie
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 12) Ilość stron (szacowana): 311

Zmień myślenie a zmienisz swoje życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.92
Audiobook - najniższa cena: 31.92
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-19% 31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
31.90 zł
31.92 zł
31.92 zł
33.48 zł
33.92 zł
33.92 zł
35.51 zł
35.51 zł
36.00 zł
39.90 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiąganie wielkich rezultatów, sięgnij po poradnik Briana Tracy. Przekonasz się, że to niezastąpiony przewodnik na drodze do sukcesu!

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy, jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami, musisz tylko przeczytać tę książkę, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.
Przygotuj się na wielka przygodę, jaką będzie reszta twojego życia!
Dowiedz się, jak:
– wyznaczać wielkie cele,
– postanowić, że będziesz bogaty,
– przejąć kontrolę nad swoim życiem,
– myśleć jak geniusz,
– uwolnić potencjał swojego umysłu,
– doładować mocą swoje myślenie,
– wykreować swoją przyszłość,
– cieszyć się życiem.

„Z każdej strony tej książki bije prawda, mądrość i moc. Brian Tracy jest wybitnym autorytetem w kwestii radykalnej poprawy jakości życia. Pozwól mu być twoim przewodnikiem. Sam nauczyłem się od niego tak wiele, że nie wiem jak mu dziękować!” – „ Robert G. Allen, autor bestsellera z listy #1 „New York Times”

„Ta książka jest metodą transformacji twojego myślenia o sobie i swoim potencjale, umożliwiając ci osiągnięcie większego sukcesu w każdej sferze twojego życia” – Lee Iacocca, Prezes Lee Iacocca & Associates

Brian Tracy ponownie napisał wspaniałą książkę, która uczy każdego, jak sięgnąć po swoje wewnętrzne zasoby i nie tylko wyznaczyć sobie realne cele, ale też rozwinąć plan ich osiągnięcia. Ta książka to potencjalny bestseller, który stanie się inspiracją dla wielu osób. Trzeba ją przeczytać” – Sally Pipes, Dyrektor Pacific Research Institute

„Brian Tracy jak zwykle trafił w sedno ze swoją nową książką «Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie». Trzeba ją przeczytać!” – Mac Anderson, założyciel Successories, Inc.

„Nowa książka Briana «Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie» pokaże ci, jak przyciągnąć ludzi i środki, których potrzebujesz, żeby osiągnąć każdy cel, który sobie wyznaczysz” – Tony Jeary, Mr. PresentationTM, autor książki „Life is a Series of Presentations”

„To genialna książka przepełniona mądrością i wiedzą. Sprawi, że błyskawicznie zamienisz swoje zamiary w czyny. Wyposaży cię w niezbędne informacje i wglądy, żeby osiągnąć sukces i odnaleźć sens w życiu” –Nido R. Qubein, założyciel National Speakers Association Foundation, Prezes Great Harvest Bread Company

Zmień myślenie a zmienisz swoje życie od Brian Tracy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć