ebook Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 3316) Ilość stron (szacowana): 251

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 27.72
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
27.72 zł Lub 24.95 zł
33.00 zł
-5% 26.98 zł
27.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Ciągle powstają nowe możliwości komunikacji. Dzięki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie  ludzi w epoce cyfrowej nauczysz się lepszego wykorzystywania dostępnych narzędzi.

Bezcenne rady Dale’a Carnegie’ego od ponad 75 lat prowadzą miliony czytelników po szczeblach sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Teraz ta pierwsza, i jak dotąd najlepsza, książka z zakresu komunikacji międzyludzkiej adaptowana została do ery cyfrowej czasów współczesnych.
W dzisiejszym świecie coraz częściej komunikujemy się za pośrednictwem łącz i monitorów, a lekcje Carnegie’ego nie tylko przetrwały, ale jeszcze nabrały wartości. Sam Carnegie nie był w stanie przewidzieć lawinowego rozwoju technik komunikacyjnych, ale w cyfrowym świecie okazuje się mądrym i zdumiewająco pomocnym nauczycielem. Aby pokazać mnogość sposobów zastosowań jego nauk, Dale Carnegie & Associates Inc., przetworzyło je i dopasowało do trudnej epoki cyfrowej. Porozumiewamy się dzisiaj szybciej i innymi technikami, lecz mimo upływu czasu rady Carnegie’ego na temat komunikacji, przywództwa i współpracy nadal pozostają bezcenne.
W gabinecie Warrena Buffetta wisi tylko jeden dyplom - stwierdzający ukończenie szkolenia Dale Carnegie Training. Lee Iacocca twierdzi, że dzięki Carnegie’emu zyskał odwagę do publicznych wystąpień. Scott Adams, twórca Dilberta, uznał nauki Carnegie’ego za „rewolucjonizujące życie”.
Dale Carnegie & Associates, Inc., zostało założone w 1912 roku.  Współpracuje z postępowymi przedsiębiorstwami z całego świata. Więcej informacji na www.dalecarnegie.com
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć