ebook Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 3316) Ilość stron (szacowana): 251

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 27.88
wciąż za drogo?
33.00 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
27.88 zł Lub 25.09 zł
33.00 zł
27.86 zł
27.88 zł
27.88 zł
28.05 zł
28.05 zł
28.37 zł
33.00 zł
Inne proponowane

Ciągle powstają nowe możliwości komunikacji. Dzięki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie  ludzi w epoce cyfrowej nauczysz się lepszego wykorzystywania dostępnych narzędzi.

Bezcenne rady Dale’a Carnegie’ego od ponad 75 lat prowadzą miliony czytelników po szczeblach sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Teraz ta pierwsza, i jak dotąd najlepsza, książka z zakresu komunikacji międzyludzkiej adaptowana została do ery cyfrowej czasów współczesnych.
W dzisiejszym świecie coraz częściej komunikujemy się za pośrednictwem łącz i monitorów, a lekcje Carnegie’ego nie tylko przetrwały, ale jeszcze nabrały wartości. Sam Carnegie nie był w stanie przewidzieć lawinowego rozwoju technik komunikacyjnych, ale w cyfrowym świecie okazuje się mądrym i zdumiewająco pomocnym nauczycielem. Aby pokazać mnogość sposobów zastosowań jego nauk, Dale Carnegie & Associates Inc., przetworzyło je i dopasowało do trudnej epoki cyfrowej. Porozumiewamy się dzisiaj szybciej i innymi technikami, lecz mimo upływu czasu rady Carnegie’ego na temat komunikacji, przywództwa i współpracy nadal pozostają bezcenne.
W gabinecie Warrena Buffetta wisi tylko jeden dyplom - stwierdzający ukończenie szkolenia Dale Carnegie Training. Lee Iacocca twierdzi, że dzięki Carnegie’emu zyskał odwagę do publicznych wystąpień. Scott Adams, twórca Dilberta, uznał nauki Carnegie’ego za „rewolucjonizujące życie”.
Dale Carnegie & Associates, Inc., zostało założone w 1912 roku.  Współpracuje z postępowymi przedsiębiorstwami z całego świata. Więcej informacji na www.dalecarnegie.com
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć