Ostatnia z Dzikich
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 14183) Ilość stron (szacowana): 512

Ostatnia z Dzikich
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.53
Audiobook - najniższa cena: 38.87
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-12% 30.53 zł
-14% 38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
39.88 zł
40.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja znakomitego cyklu fantasy Trudi Canavan, autorki bestsellerowej „Trylogii Czarnego Maga”, który przenosi nas w świat magii, herosów, bogów i zakazanej miłości.

Choć Auraya była architektem zwycięstwa Białych, pierwsze spotkanie z wojną wypełniło jej sny koszmarami. Spaceruje w nich po polach krwi, a polegli wstają, by rzucić jej w twarz oskarżenie: Ty nas zabiłaś. Ty. Wydaje się, że Auraya nie zazna spokoju, dopóki nie odejdą te koszmary. Niestety jedyny człowiek, któremu ufa i którego mogłaby prosić o pomoc, zniknął. Tkacz snów Leiard, wciąż usiłując jakoś uporządkować coraz wyraźniejsze wspomnienia dawno zmarłego Mirara, ucieka w góry w towarzystwie Emerahl, być może ostatniej z Dzikich. Choć sama nie jest tkaczem snów, Emerahl dysponuje wielką mocą i pomaga Leiardowi w zrozumieniu tej niezwykłej plątaniny pamięci. To, co odkryją, zmieni jego życie na zawsze. Daleko na południu Pentadrianie liżą rany i próbują wybrać nowego przywódcę. Wydaje się, że pokój musi jeszcze zaczekać.

Ostatnia z Dzikich od Trudi Canavan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Przeczytałam i gorąco polecam. Podoba mi się, że Auraya ma "swój rozum", nie ufa ślepo i podejmuje decyzje zgodnie ze swoim sumieniem a nie oczekiwaniami innych :)

    Ubolewam jedynie, że nie upolowałam jeszcze następnej części :(

Warto zerknąć