Kapłanka w bieli
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 17298) Ilość stron (szacowana): 546

Kapłanka w bieli
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.53
Audiobook - najniższa cena: 37.67
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 22.45 zł Lub 22.45 zł
30.53 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
37.73 zł
39.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść, która otwiera kolejny pasjonujący cykl fantasy Trudi Canavan, autorki bestsellerowej „Trylogii Czarnego Maga”. Przenieśmy się w świat magii, herosów, bogów i zakazanej miłości.

Kiedy Auraya została wybrana na kapłankę, nie wierzyła, że po zaledwie dziesięciu latach stanie się jedną z Białych, najpotężniejszych sług bogów. Niestety, miała niewiele czasu, by przyzwyczaić się do niezwykłej mocy, jaką bogowie jej ofiarowali. Krainę nękają nieznani czarownicy z południa odziani w czarne szaty, a do Białych docierają pogłoski o gromadzącej się armii. Auraya i pozostali Wybrani pracują niestrudzenie, by przypieczętować przymierza i zjednoczyć pod swoim sztandarem cały północny kontynent. Czas jednak ucieka. Wojna przybywa do krain Białych i jeśli Auraya nie nauczy się wykorzystywać swoich nowych umiejętności, nawet łaska bogów może nie wystarczyć, by uratować sprzymierzone krainy.

Kapłanka w bieli od Trudi Canavan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jeśli pieniądze nie mają dla bogów znaczenia, to dlaczego Świątynia nie jest zbudowana z patyków i błota?
Jeśli ludzie będą zwracać uwagę tylko na wygląd, nigdy nie nabiorą szacunku do umysłu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć