Pułapka Tesli
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.20 / 5.00
liczba ocen: 451
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.93 złpremium: 17.96 zł
24.83 zł
25.44 zł
29.93 zł
30.32 zł
Pozostałe księgarnie
25.03 zł
25.44 zł
25.88 zł
26.64 zł
27.00 zł
29.93 zł
30.32 zł
Opis:

Ziemiański jak trójkąt bermudzki po raz kolejny wciąga czytelnika w swoje historie. Bawi się jego wiedzą i niewiedzą o świecie. Dużo w tym wszystkim Wrocławia, miasta, które zdawałoby się dobrze znamy, a jednak poznajemy na nowo trzymając się śladów Autora. Tutaj czas nie ma granic i ram. Gdzieś w tle przechadza się Amy Winehouse. Lars Ericsson poszukuje partnerów w dalekiej Japonii, a Nikola Tesla próbuje walczyć o swoje patenty z Bellem i Edisonem. Prawdziwe testosteron story z intrygującą pułapką w tle.

Pułapka Tesli od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pierwsze opowiadanie jest takie oczywiste. Po prostu krótka historyjka. Następne jednak wynagradzają to . Każda kolejna historia pochłania człowieka coraz bardziej. Wciąga czytelnika niczym trójkąt bermudzki. Żadna z tych kolejnych historii nie jest oczywista, nudna. Ziemiański pokazał nam ,że w swojej wyobraźni możemy zmienić nawet przebieg zmagań Rzeczpospolitej z Sowiecką Rosją.

  • Awatar

    Pozycja przyjemna ale bez rewelacji. Polecam raczej na zimowe lub jesienne wieczory. Zbiór opowiadań może nie pasjonujących ale ciekawych.

Inne proponowane
Warto zerknąć