ebook Pułapka Tesli
3.2 / 5.00 (liczba ocen: 463)

Pułapka Tesli
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 21.39
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
22.45 zł Lub 20.21 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
29.93 zł
26.34 zł
26.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ziemiański jak trójkąt bermudzki po raz kolejny wciąga czytelnika w swoje historie. Bawi się jego wiedzą i niewiedzą o świecie. Dużo w tym wszystkim Wrocławia, miasta, które zdawałoby się dobrze znamy, a jednak poznajemy na nowo trzymając się śladów Autora. Tutaj czas nie ma granic i ram. Gdzieś w tle przechadza się Amy Winehouse. Lars Ericsson poszukuje partnerów w dalekiej Japonii, a Nikola Tesla próbuje walczyć o swoje patenty z Bellem i Edisonem. Prawdziwe testosteron story z intrygującą pułapką w tle.

Pułapka Tesli od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsze opowiadanie jest takie oczywiste. Po prostu krótka historyjka. Następne jednak wynagradzają to . Każda kolejna historia pochłania człowieka coraz bardziej. Wciąga czytelnika niczym trójkąt bermudzki. Żadna z tych kolejnych historii nie jest oczywista, nudna. Ziemiański pokazał nam ,że w swojej wyobraźni możemy zmienić nawet przebieg zmagań Rzeczpospolitej z Sowiecką Rosją.

  • Awatar

    Pozycja przyjemna ale bez rewelacji. Polecam raczej na zimowe lub jesienne wieczory. Zbiór opowiadań może nie pasjonujących ale ciekawych.

Warto zerknąć