ebook Zarządzanie kryzysem w social media
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 41) Ilość stron (szacowana): 288

Zarządzanie kryzysem w social media
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
-9% 19.95 zł Lub 17.96 zł
33.90 zł
-37% 19.95 zł
21.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kryzys - brzmi strasznie, ale dobrze zarządzany, może przerodzić się w sukces!

Jeśli wydaje Ci się, że czwarta władza to media, mylisz się. Teraz to social media są siłą sprawczą, która buduje i niszczy kariery, wynosi marki na szczyty popularności lub równa je z ziemią. Social media to broń obosieczna - bywają źródłem kryzysów, ale także sposobem na ich pokonanie. Najważniejsza jest informacja: zabawna, oburzająca, interesująca. Im bardziej kontrowersyjna i nośna, tym szybciej dotrze do tysięcy Twoich klientów. Jeśli myślisz, że Twojej marce nic nie grozi, lepiej przygotuj się na kryzys. Zdarza się on każdemu: i rzetelnym producentom, i perfekcyjnym usługodawcom. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi, więc prędzej czy później popełnisz błąd lub natkniesz się na pierwszego niezadowolonego klienta. A stąd do kryzysu tylko jeden krok...

Sama myśl o wpadnięciu w jego epicentrum budzi grozę, prawda? A przecież wcale nie musi! Możesz świetnie przygotować się na sytuacje kryzysowe i dowiedzieć się, jak wyjść z nich z tarczą. Jeśli Twoja marka jest obecna na Facebooku, Twitterze czy innym profilu społecznościowym albo jeśli wiesz, że aktywni w tych mediach są Twoi klienci - a są tam na pewno - warto poznać zasady tej wirtualnej gry. Pierwsze prawo kryzysu w social media: zwykle zaczyna się tuż przed weekendem!

 


Monika Czaplicka - w branży social media działa od siedmiu lat. Specjalizuje się w marketingu szeptanym i WOMM oraz przygotowywaniu strategii marketingowych. Od kilku lat jest związana z portalem Socjomania.pl. Jej interesujące wystąpienia na konferencjach branżowych cieszą się powszechnym uznaniem. Wykształcenie socjologiczne, zdobyte w trakcie studiów w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, umożliwia jej analizowanie danych i obserwowanie sieci z ciekawej perspektywy. Pracuje dla klientów z różnych dziedzin, ale jej fascynacją pozostają wyzwania, takie jak kryzysy.

Zarządzanie kryzysem w social media od Monika Czaplicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Jak mogę się nie zgadzać z autorką co do podejścia do kryzysów to o tyle książka jest świetna. Powinna stanowić żelazną pozycję w edukacji każdego menadżera (właściciela firmy) którego firma prowadzi jakiekolwiek działania w internecie czy mediach społecznościowych. To na prawdę trzeba przeczytać ze względu na poruszoną teorię i pokazane przykłady.
  Kryzysy to najczęściej tylko kryzysiki ale trzeba wiedzieć co z nimi zrobić.

 • Awatar

  Osobiście nie wiem czego spodziewałem się po tej pozycji, czy super rozwiązań jak prowadzić mojego fanpejdża :) czy też jak zdobywać lajki na stronie.

  Natomiast moim zdaniem świetną lekturą było przeczytanie Case Study wielu kryzysów w Social Media z którymi zmagały się inne marki.

  Moim zdaniem warto kupić książkę choćby po to aby wczytać się w kwestię tych CS.

 • Awatar

  Polecam!!! Nie tylko dla raczkujcych i niedoskonałych fanpagy, dla każdego istniejącego w sieci i świadomego Usera / Konsumenta.

Warto zerknąć