ebook Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 170)

Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Jeśli chcesz się wybić z tłumu i zarabiać na blogu, to lepszej książki, która ci to ułatwi, na rynku nie znajdziesz. To blisko 400 stron samych konkretów. Dowiesz się z nich, jaką mentalność powinien mieć bloger i co odróżnia dobrego twórcę od przeciętnego. Poznasz etapy, techniki i sekrety komercjalizowania bloga. Dostaniesz odpowiedź na wiele pytań, jakie zadaje sobie każdy bloger, który otrzymuje oferty współpracy od firm. Poznasz szczegóły najciekawszych, ale i najgorszych kampanii. Największe błędy i drobne sukcesy.

Bądź blogerem, nie marnuj się!

Wszystko, co najlepsze w blogosferze, zostało zbudowane na kłamstwie.
Blogosfera jest jedną wielką ściemą, mniej lub bardziej udanym działaniem wizerunkowym poszczególnych blogerów. Jako całość jest tworem istniejącym wyłącznie w teorii. W praktyce – każdy sobie rzepkę skrobie – jesteśmy zaprzeczeniem spopularyzowanej przez Hemingwaya sentencji, jakoby żaden człowiek nie był samotną wyspą, tylko częścią kontynentu. Nas blogerów łączą więzy przyjaźni i interesów, ale nie potrzebujemy tego ani by przetrwać, ani by stać się najlepszymi. Samo pojęcie „dobry bloger” jest niedefiniowalne, podobnie jak „bloger”. Ilu ludzi, tyle definicji. Przyjęło się mówić, że dobry, to taki, którego się czyta. A najlepszy? Najlepszym możesz być ty…

Fragment książki

Tomek Tomczyk, jeden z najbardziej popularnych i wpływowych blogerów w Polsce. Autor ponad 2000 publikacji, bohater kilkudziesięciu artykułów prasowych. Prowadzi dwa blogi: Kominek IN i Kominek ES, na których porusza tematy związane z psychologią emocji, mediami i szeroko pojętym stylem życia. Każdego miesiąca jego strony notują ponad milion odsłon i tysiące komentarzy czytelników. Współuczestniczył w kreowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych dla kilkudziesięciu największych światowych marek, a od 2010 roku prowadzi wykłady i szkolenia dla firm w zakresie PR i reklamy w blogosferze. Autor wydanej w 2012 roku książki Bloger – pierwszego na polskim rynku poradnika dla blogerów. Kocha piłkę nożną, kobiety, podróże, boks i święty spokój. Dużo czyta, głównie o sobie. Nie wie, co to stres i brak wolnego czasu. Ciężko odpoczywa 365 dni w roku. Bloger.

Zalety
- znany i popularny bloger
- autor Blogera – pierwszej książki poświęconej polskiej blogosferze; Blog to kontynuacja
- tym razem poradnik dotyczy tworzenia bloga, kreowania własnego wizerunku i zarabiania na tym
- temat atrakcyjny dla wielu młodych ludzi chcących zaistnieć na polskiej scenie internetowej
- praktyczna wiedza podana w bardzo przystępny, atrakcyjny i trafiający do młodych ludzi sposób – czyta się niemal jednym tchem

 

Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj od Tomek Tomczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Sporo truizmów, więcej story niż merytoryki - przyjemnie się to niby czyta i szybko, ale ani razu nie zatrzymałam się na dłużej żeby coś zanotować, zapamiętać, podkreślić. Może to kwestia tego, że sporo tych rzeczy po prostu już wiem. Może to kwestia tego, że widzę z perspektywy PRowca, w których miejscach Tomek się myli w ocenie pracy agencji i tego, jak te agencje funkcjonują. Gdybym przeczytała to kilka lat temu, może potraktowałabym "Bloga" poważniej, dzisiaj postrzegam go głównie jako ciekawostkę. Niemniej fajne case study, to jest chyba najbardziej wartościowa część tej publikacji, szkoda, że brak im profesjonalnego opracowania. Poradnik o zastosowaniu głównie motywacyjnym.

 • Awatar

  Nie lubię faceta, jego zdjęcia działa mi na nerwy ale od strony merytorycznej jest to mega guru. Jedyny człowiek z blogsfery który mówi otwarcie jak działa, pokazuje kuchnię blogowania zarobkowego i wprowadza w świat pieniędzy z blogowania.
  Jeżeli prowadzisz bloga MUSISZ przeczytać tę książkę żeby zobaczyć jak wygląda zarabianie na blogu i jak musisz się nagiąć żeby coś osiągnąć.
  Jeżeli czytasz blogi MUSISZ przeczytać tę książkę żeby zobaczyć jak działają blogerzy i na co musisz zwrócić uwagę.
  Żelazna pozycja każdego internauty. W styczniu - kolejna część pod nowym szyldem.

 • Awatar

  Druga część biblii blogerów :) Szczerze mówiąc - spodziewałem się, że nie znajdę tu nic odkrywczego i że cała "magia" została opisana w pierwszej książce Kominka. Myliłem się - ta pozycja jest również doskonała i opisuje wiele tematów nieporuszonych wcześniej przez Autora. Co prawda znajdziecie tu też bodajże 2 rozdziały żywcem skopiowane z "Blogera", ale był to zabieg celowy i w tym wypadku nie przeszkadza, a pomaga tym, którzy pierwszej książki Kominka nie czytali.

 • Awatar

  Pozycja obowiązkowa dla wchodzących w świat blosfery, początkujących blogerów, jak również zaznajomionych z tematem blogowania. Popularny polski bloger opisuje początki powstawania polskiej blogosfery, jej rozwój i mechanizmy prowadzące do "wybicia się na podium" spośród ogromnej liczby blogów. Przy okazji podpowiada jak zarobić na blogowaniu.

Warto zerknąć