Horyzont zdarzeń
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.75 / 5.00
liczba ocen: 196
Ilość stron (szacowana): 633
cena polecana: 23.80
KURSGA#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.00 złpremium: 16.80 zł
23.80 zł
27.99 zł
28.00 zł
Pozostałe księgarnie
23.41 zł
23.42 zł
23.80 zł
25.20 zł
26.03 zł
27.99 zł
28.00 zł
Opis:

Luksusowy wycieczkowiec, piękne Rosjanki, seksowna Amerykanka i kapitan Wojska Polskiego Andrzej Wirski.

Wizja potężnej, nowoczesnej Rosji, marzenia o Emiracie Kaukaskim i koszmar trzeciej wojny światowej.

Starcia najpotężniejszych armii od Władywostoku po Gdańsk, najnowocześniejsza technika w służbie najbardziej pierwotnych instynktów.

Szeregowcy, generałowie, agenci wywiadu, cywile – bohaterowie straceńczych akcji i ofiary nuklearnych eksplozji.

W najnowszej powieści Vladimir Wolff po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych i z niebywałym rozmachem kreuje obraz świata na krawędzi zagłady... lub nowej ery.

Zapraszamy na pokład m/s „Valkiria”, na rejs ku nieodległej przyszłości...

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Do Toma Clancy'ego trochę brakuje, ale jak lubi się współczesne sceny batalistyczne to bardzo dobrze opisane. W swojej klasie bardzo dobra.

 • Awatar

  Jedno co mi się ciśnie na usta po przeczytaniu tej książki to głośne Wowwwwwwwww!!! Vladimir Wolff powalił mnie na łopatki. „Horyzont zdarzeń” liczy sobie 630 stron, które dosłownie wessałem w ciągu dwóch dni (a ściślej ujmując dwóch kompletnie zarwanych nocy). Wypiłem tyle kaw, że już chyba nie mam w żyłach grama krwi.
  Książka idealnie wpasowała mi się w obecne wydarzenia na arenie międzynarodowej a szczególnie konflikt zbrojny na Krymie. Autor prowadzi czytelnika przez historię na którą składa się paranoja w polityce władz cywilnych i wojskowych Rosji, niezadowolenie społeczeństwa rosyjskiego prowadzące do licznych zamieszek, islamscy terroryści, władze amerykańskie uważające się za pępek świata, konflikt zbrojny na prawie całej naszej północnej i wschodniej granicy – jednym słowem pasjonujący political fiction od którego bardzo trudno się oderwać.
  Książki Wolffa czyta się bardzo dobrze, gdyż nie ma w nich podziału na wyłącznie złych Rosjan i wyłącznie dobrych i bohaterskich wojowników zachodu. Mamy tu w perfekcyjny sposób przedstawioną hipotetyczną sytuację, która… jest niesamowicie realistyczna i możliwa do zaistnienia w rzeczywistości.

  Polecam i ostrzegam, że od tej książki nie sposób się oderwać.

Inne proponowane
Warto zerknąć