ebook Księga EST
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 245)

Księga EST
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 25.08
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
25.08 zł Lub 22.57 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
32.00 zł
25.58 zł
26.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Po raz pierwszy w Polsce książka, której wydanie polecił nam sam Joe Vitale dla którego publikacja ta, jest dziełem wyjątkowym, bo jako nieliczna potrafiła wpłynąć i trwale zmienić jego życie. Kontrowersyjna grupowa terapia, która została zawieszona w latach 80-tych, a w których brała udział m.in YOKO ONO. 

Słowo po słowie, krok po kroku. Jeśli tylko starczy Ci odwagi...


W USA setki tysięcy osób zmieniło sposób swojego życia, komunikowania się i pracy. Jeden z uczestników powiedział wprost:

“To dwa weekendy szaleństwa, aby stworzyć zwykłe, zdrowsze dni w tygodniu"


Jeżeli tylko chcesz zmienić swoje życie, dzięki szkoleniu, opartemu na tym co najlepsze w psychologii, religii i filozofii, to ta publikacja może stać się przełomem w Twoim życiu. Musisz tylko podjąć decyzję już teraz.


Oto co sam założyciel EST, powiedział o tej książce:

"Luke Rhinehart napisał zajmujące, dramatyczne odtworzenie treningu EST — sfabularyzowaną opowieść o tym, co na prawdę działo się w ciągu czterech dni trwania szkolenia[...]To co Luke napisał przypomina mi zaglądanie przez małe okienko do pełnego życia basenu.

Werner Ernhard
Założyciel, Erhard Seminars Training

Zdobądź zapis legendarnego treningu EST, dowiedź się jako jeden z pierwszych w Polsce, co tak na prawdę się na nim działo i zdecyduj czy i Twoje życie powinno ulec zmianie.

 

Księga EST od Luke Rhinehart możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć