ebook Przegląd Końca Świata: Deadline
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 20200)

Przegląd Końca Świata: Deadline
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.59
wciąż za drogo?
24.59 zł
25.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Żywa czy martwa, prawda nie odpoczywa. Powstańcie, póki możecie. Po dramatycznych wydarzeniach ostatnich miesięcy Shaun Mason stał się wrakiem, zaledwie cieniem człowieka, jakim był kiedyś. Igranie ze śmiercią przestało być już tak zabawne, a życie straciło swój słodki, lekko zgniły smak. Kiedy w drzwiach mieszkania Shauna pojawia się pewien naukowiec, który według ostatnich doniesień powinien być martwy, wszystko staje na głowie. Zwłaszcza że chwilę później wybucha kolejna epidemia. Przypadek? Wiedza nieoczekiwanego gościa jest ekstremalnie niebezpieczna. Co więcej, to jedyna nadzieja na pokonanie potworności, która zagraża całemu życiu na Ziemi. Tym razem nie będzie to jednak powłóczący nogami umarlak, ale wciąż żywy spisek. Shaun musi wyruszyć w drogę, by sprawdzić, jaka prawda objawi mu się na końcu jego shotguna. DEADLINE to znakomita kontynuacja hitowego FEED, gdzie horror miesza się z humorem, a wszystko to opakowane jest w zgrabny thriller polityczny. Nominowana do nagrody Hugo za najlepszą powieść roku 2012.

Przegląd Końca Świata: Deadline od Mira Grant możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zwykli ludzie lubią samotność. Samotność oznacza bezpieczeństwo.
Przeszłość nie wróci. Życie nie wróci do tego, co było. Życie zawsze idzie tylko do przodu, nieważne jak bardzo staramy się to zmienić.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Druga część trylogii, w której inwazja zombie jest pretekstem do pokazania wielkiego spisku. Miejscami fabuła nieco naiwna i trochę "przegadane", ale wciąga. Na tyle, że jestem ciekawy trzeciej części.

  • Awatar

    Przypadkiem trafiłam na tę trylogię. Mimo, że jestem fanką postapo a nie zombie, to cała seria jest rewelacyjna! Momentami przewidywalna, ale są też nieoczekiwane zwroty akcji, trzyma w napięciu.

    Polecam wszystkim :)

Warto zerknąć