ebook Szukając Alaski
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 867442)

Szukając Alaski
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.95
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-36% 18.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
14.95 zł
24.43 zł
24.52 zł
25.42 zł
Inne proponowane

Słynna pierwsza powieść jednego z najpopularniejszych współczesnych autorów literatury młodzieżowej, który w USA został uznany autorem roku 2012 i osiągnął status kultowego

Najnowsza ksiażka Johna Greena, Gwiazd naszych wina, od ponad roku nr 1 na liście bestsellerów, „New York Timesa” i Najlepsza Książka Roku wg najbardziej liczących się mediów amerykańskich, bestseller m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech, świetnie przyjęta przez polskich czytelników (premiera w Polsce w lutym 2013)

Bestseller „New York Timesa

Porównywany z przełomowym Buszującym w zbożu J.D. Salingera literacki debiut Johna Greena to powieść o myślących i wrażliwych młodych ludziach. Zbuntowanych, szukających intensywnych wrażeń i odpowiedzi na najważniejsze pytania: o miłość, która wywraca świat do góry nogami, o przyjaźń, której doświadcza się na całe życie. Niezapomniana opowieść o odkrywającym życie Milesie zakochanym w szalonej, zbuntowanej Alasce, dzięki której odnalazł Wielkie Być Może – czyli najintensywniejsze i najprawdziwsze doświadczenie rzeczywistości.

Szukając Alaski od John Green możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zawsze istnieją odpowiedzi. Musimy tylko wykazać się dostateczną inteligencją.
Nic nie jest wieczne, ani dane raz na zawsze, każdy dzień, gdy budzimy się razem, silni i zdrowi, pełni miłości, to dzień, którym należy się cieszyć i który trzeba przeżywać najlepiej, jak się potrafi.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jeśli mam być zupełnie szczera, książka zaczęła mi się podobać dopiero na ostatnich 50 stronach. Wcześniej czytanie szło mi bardzo opornie i nie sprawiało niewiadomo jakiej przyjemności. Chociaż filozoficzne przesłanie było według mnie ciekawie przedstawione, nie zakochałam się w tej pozycji, ale uważam, że bardziej zasługiwała na rozgłos niż ‚Gwiazd naszych wina’.

  • Awatar

    Czy książka jest powalająca, jak wielu mówi? Nie. Napotykam nielogiczne fakty (nie chcę spoilerować, więc nie wymienię). Liczyłam na obiecane podobieństwo do "Buszującego w zbożu", ale nic nie znalazłam - no, może internat i niechęć do koszykówki. Ale czy to wystarczy? Więcej tutaj z "Norwegian Wood" Murakamiego, ale 2 razy gorsze. W niektórych chwilach zaczęłam porównywać nawet postacie.

Warto zerknąć