ebook Zanurzyć się w mrok
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 1178) Ilość stron (szacowana): 468

Zanurzyć się w mrok

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Siedemnastoletnia Megan Carver, dobra dziewczyna ze szczęśliwej rodziny, nie ma chłopaka ani żadnego innego powodu, żeby uciec z domu. A jednak znika bez śladu, a po prawie siedmiu miesiącach intensywnego i nagłośnionego przez dziennikarzy śledztwa nie zostaje odnaleziona. Dochodzenie utyka w martwym punkcie.

Prywatny detektyw David Raker, specjalizujący się w poszukiwaniu osób zaginionych, doskonale wie, czym jest ból po utracie najbliższej osoby. Niedawno sam musiał się z nim oswoić. Kiedy zrozpaczeni Carverowie proszą go o pomoc w odszukaniu córki, daje im wyraźnie do zrozumienia, że szanse na jej bezpieczny powrót do domu są znikome. Dziewczyna najprawdopodobniej nie żyje. Przyjmując zlecenie, Raker nie wie jeszcze, że poznanie tajemnic Megan może kosztować go życie. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że wszystko, co wiąże się ze sprawą zniknięcia, jest kłamstwem. Osoby blisko związane z Megan zostały zamordowane albo są zbyt przerażone, by mówić. Zmowa milczenia nie przeszkodzi Davidowi w dotarciu do prawdy, doprowadzając go do zrujnowanej fabryki i lasu na peryferiach miasta. Miejsca o przerażającej historii, związanej z seryjnym zabójcą, który przed kilkudziesięcioma laty pogrzebał tam wiele swoich ofiar – młodych kobiet. Okoliczni mieszkańcy nazywają je Torowiskiem Umarłych...

Zanurzyć się w mrok od Tim Weaver możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami gdy człowieka ogarniają ciemności, trzeba kroczyć po omacku, trzeba mieć dość wiary i odwagi, aby podjąć próbę zrobienia tego, co słuszne.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Cykl powieści Weavera o Davidzie Rakerze zaczęłam czytać od tej - drugiej - części, bo tak zostały idiotycznie wydane. Tym bardziej, ze w pierwszym tomie rozgrywa się szereg wydarzeń, do których odniesienia znajdujemy w tomach późniejszych. Pomijając ten irytujący fakt - jestem książką zachwycona. Doskonały, trzymający w napięciu thirller z zaskakującym zakończeniem, cały cykl jest rewelacyjny, a w tym roku mają wydać piątą część. Polecam!

Warto zerknąć