ebook Kryjówka
2.74 / 5.00 (liczba ocen: 205)

Kryjówka

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

W życiu Arianny było wielu mężczyzn, ale nigdy jednocześnie. Gdy tylko pojawiał się ten drugi, należało natychmiast rozwiązać problem. Bo Arianna nie potrafiła zdradzać. Związek ze starszym od niej Giuliem każe jej ułożyć życie erotyczne w bardzo szczególny sposób. Co czwartek Arianna spotyka się z innym mężczyzną – wybierają go wspólnie z mężem, który zostaje z kochankami do samego końca. I układ działałby bez zakłóceń, gdyby nie pewien przypadkowo napotkany licealista.

Kryjówka od Andrea Camilleri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Do Camilleri'ego w wersji nie-montalbanowej podchodzę bardzo ostrożnie. O ile "Zniknięcie Pato" przeczytałam z przyjemnością, o tyle "Piwowar z Preston" zmęczył mnie straszliwie. "Kolor słońca" wydał mi się kiepską książeczką, choć może zwyczajnie jej nie doceniłam. "Kryjówki" wręcz się obawiałam... i niepotrzebnie. Niespecjalnie rozbudowana akcja ukazuje życie Arianny w różnych, przeplatających się wątkach osadzonych w różnym czasie i miejscu, prowadząc do logicznego zamknięcia opowieści. Notka wydawcy z całą pewnością ma podnieść sprzedaż i na dodatek jest streszczeniem całego jednego wątku, ale urok tej książki nie opiera się na akcji, niekoniecznie również na bohaterce, która momentami budzi zgrozę i zdumienie. Mój, no niech tam, zachwyt wzbudziła soczystość opowieści, wielowymiarowość doznań, umiejętne granie na wszystkich zmysłach. W "Kryjówce" słońce grzeje, woda się mieni, pot jest słony, a las pełen dźwięków. Smaki, zapachy, barwy wymieszane w pyszną całość, ale nie baśniowo-sielankową, bo nie pozbawioną również nutek odrazy. Chwała tłumaczowi.

Warto zerknąć