ebook Tajemnice męskiego umysłu
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tajemnice męskiego umysłu
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 26.70
26.70 zł Lub 24.03 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
Inne proponowane

Czy możliwe jest poznanie zawiłości męskiego umysłu? Wydaje się to nierealne, a jednak…


Pewna Amerykanka zarobiła miliony dolarów, wydając książkę „O czym myślą mężczyźni, gdy nie myślą o seksie”. W momencie gdy otwierało się książkę, przed naszymi oczami pojawiały się puste kartki… Jest to oczywiście żart, ale gdy zadasz sobie pytanie: „Czy rzeczywiście umysł faceta jest tak prostym urządzeniem?”, odpowiedź okaże się nie tak jednoznaczna.

Czy zatem możliwe jest zdobycie sekretnej instrukcji obsługi męskiego umysłu? Tak, właśnie trzymasz ją w rękach. Co ważniejsze, napisał ją mężczyzna. Co znajdziesz w tej publikacji? Oto najważniejsze elementy:

— Dowiesz się, jak dotrzeć do mężczyzny, aby obdarzył Cię realnym wsparciem i przyjaźnią.
— Dowiesz się, jak, korzystając ze znajomości sekretów myślenia swojego męża, przyjaciela, współpracownika, przekonać go do tego, czego Ty chcesz.
— Odkryjesz, jak przekonywać mężczyznę do swoich racji siłą argumentów.
— Poznasz sposób na to, jak zyskać przyjaźń dowolnego mężczyzny.


„Dokładnie miesiąc temu rozstałam się z moim przyjacielem i facetem, którego kocham. Po przeczytaniu książek olśniło mnie! Teraz jestem i będę kobietą! Co ciekawe, to przywołałam te dobre obrazy w moim facecie i od 2 maja jesteśmy razem. Polecam szczerze!”

Małgorzata Rutkowska, prowadzę własny sklep z modą


Poznaj wszystkie tajemnice, jakie są niezbędne, by pozyskać przyjaźń dowolnego mężczyzny! Znajdziesz je w tej książce. 

Tajemnice męskiego umysłu od Piotr Mart możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć