ebook Krytyczny moment
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 41129) Ilość stron (szacowana): 424

Krytyczny moment

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Początek znajomości najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Davida Baldacciego. Wystarczyła chwila nieuwagi, by Michelle Maxwell, agentka Secret Service, zaprzepaściła swoją karierę...

Michelle Maxwell, agentka Secret Service, zaprzepaściła swoją karierę – chwila jej nieuwagi wystarczyła, by kandydat na prezydenta został porwany. Michelle nie daje jednak za wygraną. Udaje jej się skontaktować z byłym agentem, który osiem lat temu znalazł się w podobnej sytuacji. Kandydat, którym opiekował się Sean King, został zastrzelony. Co łączy obydwa wydarzenia? Skompromitowani agenci muszą połączyć siły, żeby odzyskać reputację i rozwiązać tajemniczą sprawę.

Krytyczny moment od David Baldacci możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wcześniej oglądałam serial "King & Maxwell" który mi sie podobał. Książkę przeczytałam przypadkowo i jestm pozytywnie zaskoczona. Jest to pierwszy tom cyklu o byłym agenencie Secret Service, który "z przymusu" został detektywem. Michelle i Sean uzupełniają sie fantastycznie, on pedant, ona przeciwnie. Akcja trzyma w napięciu od początku do końca. Polecam na jesienny wieczór.

Warto zerknąć