ebook Narodziny Fundacji
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 35196) Ilość stron (szacowana): 302

Narodziny Fundacji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 19.75
35.90 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
33.39 zł Lub 30.05 zł
35.90 zł 10 zł na konto
-44% 19.75 zł
27.98 zł
28.72 zł
29.20 zł
30.52 zł
32.50 zł
35.90 zł
Inne proponowane

 

Isaac Asimov (1920-1992) to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem „Fundacja”, sagą o Imperium Galaktycznym, które – mimo że wydaje się wieczne – chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria, nauka stworzona przez genialnego matematyka Hariego Seldona.

Dom wydawniczy REBIS wyda siedmiotomowy cykl „Fundacja” Isaaca Asimova oraz trzy uzupełniające go tomy autorstwa bestsellerowych twórców SF: Gregory’ego Benforda, Grega Beara i Davida Brina.

Hari Seldon kieruje z powodzeniem Projektem Psychohistorii na Uniwersytecie Streelinga, a jednocześnie – po zniknięciu R. Daneela Olivawa – zostaje nieoczekiwanie Pierwszym Ministrem. Dzieląc czas pomiędzy badania nad psychohistorią a walkę ze spiskowcami i rządem wojskowych, usiłuje za wszelką cenę zapanować nad chaosem, w którym pogrąża się Trantor i Światy Zewnętrzne. Przenosi swe biuro do Biblioteki Imperialnej – największej składnicy wiedzy o ludzkiej cywilizacji. Wie już, że Imperium nie można uratować, ale robi wszystko, by położyć podwaliny pod nowy świat. Zakłada Pierwszą i Drugą Fundację...

Narodziny Fundacji od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Powieść warto przeczytać przed Fundacją a po Preludium Fundacji. Jest to kontynuacja tej drugiej. Hari Seldon jest już kierownikiem zespołu opracowującego projekt psychohistorii. W międzyczasie zostaje Pierwszym Ministrem i walczy z rządami wojskowych. W końcu zakłada dwie Fundacje Pierwszą o której wszyscy wiedzą i Drugą której położenia nikt nie zna. Każda jednak otrzymuje takie samo zadanie - po upadku Pierwszego Imperium ma przeprowadzić planety przez wieki kryzysu do kolejnej epoki pokoju Drugiego Imperium.

Warto zerknąć