ebook Dochodzenie 2
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 379) Ilość stron (szacowana): 455

Dochodzenie 2

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Sara Lund powraca! Jeszcze ostrzejsza i bardziej nieprzewidywalna niż w pierwszym „Dochodzeniu”! Powieść na motywach scenariusza serialu „The Killing” – najlepszej produkcji kryminalnej ostatnich lat!

Polska premiera „Dochodzenia 2”!
Kopenhaska policja szuka mordercy młodej prawniczki. Szef wydziału zabójstw wie, że w skomplikowanym śledztwie pomóc może tylko Sarah Lund, przed dwoma laty usunięta ze służby. Ona jedna nie wierzy w winę męża ofiary i zamach tajemniczej Ligi Muzułmańskiej. Po kolejnych morderstwach trop prowadzi do jednostki wojskowej przygotowującej się do kolejnej misji w Afganistanie.
„Dochodzenie 2” oparte jest na scenariuszu jednej z najlepszych produkcji kryminalnych ostatnich lat – „The Killing”! David Hewson stworzył porywający kryminał nawiązujący formą do klasycznych wzorców gatunku. Czytelnika, podobnie jak śledczych i bohaterów, nieustannie zaskakuje rozwojem wydarzeń i buduje napięcie, od którego każdy się uzależni.

Dochodzenie 2 od David Hewson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli nic nie czujesz, to nic cię nie zrani.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Rzadko to robię, ale tym razem muszę przyznać, że kolejna część książki nie ustępuje pierwszej, a wręcz jest ciekawsza.
  Davidowi Hewsonowi udało się przystępnym językiem przedstawić czytelnikowi zarówno bohaterów jak ich problemy, rozterki, obawy, pragnienia.
  Autor porusza w swojej książce problemy nurtujące obecnie społeczeństwo europejskie: działania wojenne w Afganistanie, misje pokojowe wraz ze związanymi z nimi urazami fizycznymi i psychicznymi żołnierzy, fanatyzm religijny oraz, a może zwłaszcza, charakterystyczny i specyficzny sposób myślenia obowiązujący w wojsku. Podobnie jak w pierwszej części na śledztwo starają się wywrzeć wpływ politycy ze swoim wypaczonym poczuciem wartości nadrzędnej.
  Książka obfituje w ciekawe zwroty akcji oraz fantastyczne i dobrze przemyślane mylenie tropów.

  UWAGA: historia wciąga jak chodzenie po bagnie!

  POLECAM!

Warto zerknąć