ebook Taniec ze smokami część 1
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 27526)

Taniec ze smokami część 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.72
Audiobook - najniższa cena: 27.02
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
27.72 zł Lub 24.95 zł
32.40 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
28.00 zł
28.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

V część cyklu "Pieśń Lodu i Ognia", t. I

Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna... Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na pyle i śmierci. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć... Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, również zmierza do Daenerys. Jego nowi towarzysze podróży nie są jednak obdartą bandą wyrzutków, jaką mogliby się wydawać, a jeden z nich może na zawsze pozbawić Daenerys praw do westeroskiego tronu... Północy broni gigantyczny Mur z lodu i kamienia. Tam właśnie przed Jonem Snow, dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym lordem dowódcą Nocnej Straży, stanie najpoważniejsze jak dotąd wyzwanie. Ma bowiem potężnych wrogów nie tylko w samej Straży, lecz również poza nią, pośród lodowych istot mieszkających za Murem... W czasie narastających niepokojów fale przeznaczenia nieuchronnie prowadzą bohaterów do największego ze wszystkich tańców... George R.R. Martin (ur. w 1948 r. w New Jersey) jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Taniec ze smokami część 1 od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czary są jak miecz bez rękojeści. Nie da się nimi bezpiecznie władać.
Królowie i trupy zawsze wymagają obsługi.
Dla ludzi czas jest rzeką. Jesteśmy uwięzieni w jego nurcie, mkniemy od przeszłości do teraźniejszości, zawsze w tym samym kierunku.
Nie sama śmierć jest najgorsza, tylko nieświadomość, kiedy i jak nadejdzie.
Nawet uczciwy człowiek musi kłamać, gdy ma do czynienia z kłamcami.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Zarówno w tej części jak i następnej można odnieść wrażenie, że goniący wydarzenia serial sprawił iż Martin musiał wręcz dołożyć wszelkich starań, aby ciągnąć fabułę i dać trochę pożywki reżyserom, scenarzystom i innym osobom pracującym nad ekranizacją jego dzieła. Nie zapominajmy jednak, że w dalszym ciągu czytelnik bierze udział w grze o tron i z pewnością autor nas jeszcze zaskoczy. Czyta się miło i lekko, zdecydowanie jeśli dotarło się aż do tego etapu to wiadomym jest, że przestać czytać po prostu nie można.

 • Awatar

  W końcu doczekałam się powrotu moich ulubionych postaci. Daenerys podbija kolejne miasta, a jej smoki są coraz bardziej nie do opanowania. Jon został lordem dowódcą Nocnej Straży, a Tyrion płynie na spotkanie z królową. W końcu poznajemy losy Brana. Oj, autor ponownie zaskakuje. Akcja nie zwalnia, a my znowu spotykamy Fetora.
  Bohaterką, która wywołuje u mnie sprzeczne uczucia jest Melissandre. Ciągle nie wiem czy ją lubić czy nienawidzić. Do końca nie wiemy, co nią kieruje i co zamierza. Jej praktyki religijne są dziwne, ale wygląda na to, że wie co się dzieje. Będę z zainteresowaniem śledzić jej poczynania w zamku Nocnej Straży.

 • Awatar

  „Taniec…” mnie zawiódł - nie jest zły, język i humor pozostają na wysokim poziomie, do jakiego przyzwyczaił nas Martin, ale nie czyta się jego niecierpliwie wyczekując kolejnego rozdziału. Czytając go miałam czasami wrażenie, że Martinowi zabrakło po prostu pomysłu na dalsze poprowadzenie fabuły.

Warto zerknąć