ebook Będę pisarzem
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 5632)

Będę pisarzem
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 15.76
wciąż za drogo?
18.32 złpremium: 11.82 zł Lub 11.82 zł
15.76 zł Lub 14.18 zł
19.70 zł Lub 17.73 zł
19.70 zł
15.16 zł
17.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Dorotea Brande, znana i ceniona na całym świecie autorka bestselleru motywacyjnego "Obudź się i zacznij żyć", tym razem odkryje przed Tobą tajniki sztuki pisarskiej.

"Jak zostać pisarzem", to książka niezwykła i zdecydowanie nieszablonowa. Powstała w 1934 roku, po dziś dzień wymieniana jest w kanonie lektur obowiązkowych dla początkujących i tych nieco bardziej zaawansowanych pisarzy na całym Świecie.

Brande, sama będąc pisarką i doskonale znając swoje środowisko zawodowe, świetnie zdawała sobie sprawę, że kolejny poradnik na temat technik i stylu pisania nikomu do niczego się nie przyda. Skupiła się więc na najistotniejszych PRAWDZIWYCH problemach początkujących pisarzy. Te zaś, za zwyczaj siedzą nie w ich "piórach", ale w głowach.

Książka, którą masz przed sobą pozwoli Ci:

- Zacząć pisać - jeśli jeszcze wahasz się, czy w ogóle potrafisz,
- Znajdować inspirację - za pomocą nie tylko bujania w obłokach, ale także przez praktyczne ćwiczenia,
- Pisać lekko - gdy tylko znajdziesz odrobinę weny,
- Pisać regularnie - bowiem pisanie raz na rok po prostu nie jest godne osoby mieniącej się pisarzem ;)
- Tworzyć równo - zawsze z na tym samym dobrym poziomie,
- Łączyć oryginalność i niepowtarzalność z naśladownictwem - bowiem prawdziwie twórczy umysł, to taki, który potrafi nie tylko wypracować własny oryginalny styl, ale także wzbogacać go tym, co najlepsze również u innych inspirujących autorów.
- Żyć jak pisarz - ponieważ "być pisarzem", to nie praca ani zawód od 8 do 16 - to styl życia!

Na całej przestrzeni publikacji rozmieszczone są krótsze i dłuższe praktyczne ćwiczenia dla adeptów pisarstwa, które pozwalają rzeczywiście poprawić swoje umiejętności i uwierzyć w siebie. Dzięki tym ćwiczeniom, praktycznym poradom oraz niekonwencjonalnemu podejściu do tematu, publikacja Dorothea Brande jest lekturą obowiązkową dla wszystkich przyszłych i aktualnych adeptów pisarstwa.

Nie wiesz, jak zostać pisarzem - pozwól sobie pomóc jednej z najlepszych nauczycielek zawodu na świecie - Dorotea Brande.

Będę pisarzem od Dorothea Brande możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć