ebook Mikołajek - audiobook
4.15 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 34268)

Mikołajek - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Wspaniała opowieść, która od lat należy do ulubionych lektur nie tylko dzieci, ale również dorosłych, którzy chętnie wracają do opowieści o Mikołajku i jego szkolnych przyjaciołach.

Pogodne, pełne przygód historie teraz mogą przypomnieć sobie ci, którzy pamiętają twórczość René Gościnnego z dzieciństwa oraz ci, którzy lubią czasami sięgnąć po opowieści o Mikołajku, aby poprawić sobie nastrój.

Seria audiobooków z kompletem tytułów ukazała się w znakomitej, docenionej przez słuchaczy w każdym wieku interpretacji Jerzego Stuhra.
Posłuchajcie pierwszej odsłony nagrań, w których autor przedstawia sympatycznego, rezolutnego Mikołajka oraz plejadę jego szkolnych kolegów i koleżanek.
Sięgając po audiobooki nie zawiodą się ci, którzy do tej pory sami czytali „Mikołajka” i pozostałe części cyklu. Ponadczasowy humor i cudowne przygody bohaterów cieszą w tym wydaniu podwójnie – oprócz ulubionych historii usłyszymy również wspaniałe wykonanie lubianego lektora, który niewątpliwie również jest fanem „Mikołajka”.

Mikołajek - audiobook od René Goscinny możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka dowcipna i uroczo opowiadająca o nieznośnych brzdącach ;) Czytałam przednio się bawiąc. Na dodatkową uwagę zasługują czarnobiałe ilustracje Sempego nadające książce niepowtarzalny koloryt. Doskonale wtapiają się w tekst i dzięki nim czytanie o przygodach Mikołajka jest jeszcze bardziej radośnie.

Warto zerknąć