Mikołajek i inne chłopaki - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 4.05 / 5.00
liczba ocen: 6780
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-15% 21.08 zł
21.18 zł
24.65 zł
24.90 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

Kolejne przygody Mikołajka w wersji audio.

„Mikołajek i inne chłopaki” René Goscinnego to dobrze znani fanom serii bohaterowie i postaci, które z pewnością pokochają dzieci, które nie miały jeszcze sposobności, aby posłuchać o pomysłowych francuskich uczniach pewnej szkoły.

Cykl nagrań w znakomitej interpretacji Jerzego Stuhra to świetna okazja, aby przedstawić polskim maluchom przygody Mikołajka i jego przyjaciół, którzy nigdy się nie nudzą. I choć nie zawsze żyją w idealnej zgodzie, potrafią razem wspaniale się bawić.

Posłuchajcie „Mikołajka i innych chłopaków”, jeśli chcecie sobie przypomnieć ulubioną lekturę z dzieciństwa lub jeśli szukacie audiobooka, który niechybnie poprawi wam nastrój.
To pogodna opowieść, po którą równie chętnie jak dzieci sięgają dorośli słuchacze.
Od lat cała seria o Mikołajku cieszy się niesłabnącym powodzeniem, rodzice, chcąc zapewnić swoim pociechą jednocześnie wartościowe i zabawne opowieści, sięgają po „Mikołajka” regularnie.

Polecamy również pozostałe części serii: „Wakacje Mikołajka”, „Mikołajek ma kłopoty”, „Mikołajek nie nudzi się w szkole”. Te i pozostałe tytuły dostępne są w wersji audio.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    "Mikołajek i inne chłopaki" to książka, dzięki której można w bardzo łatwo poprawić sobie humor (niby zwykłe zdjęcie szkolne, a może z tego wyniknąć bardzo śmieszna sytuacja ;)). Książka ta nadaje się do czytania jednocześnie dla dzieci jak i dorosłych.

Inne proponowane
Warto zerknąć