ebook Mikołajek i inne chłopaki - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10134)

Mikołajek i inne chłopaki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.89
Audiobook - najniższa cena: 26.99
wciąż za drogo?
-10% 26.99 zł Lub 24.29 zł
29.99 zł
29.99 zł
26.99 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejne przygody Mikołajka w wersji audio.

„Mikołajek i inne chłopaki” René Goscinnego to dobrze znani fanom serii bohaterowie i postaci, które z pewnością pokochają dzieci, które nie miały jeszcze sposobności, aby posłuchać o pomysłowych francuskich uczniach pewnej szkoły.

Cykl nagrań w znakomitej interpretacji Jerzego Stuhra to świetna okazja, aby przedstawić polskim maluchom przygody Mikołajka i jego przyjaciół, którzy nigdy się nie nudzą. I choć nie zawsze żyją w idealnej zgodzie, potrafią razem wspaniale się bawić.

Posłuchajcie „Mikołajka i innych chłopaków”, jeśli chcecie sobie przypomnieć ulubioną lekturę z dzieciństwa lub jeśli szukacie audiobooka, który niechybnie poprawi wam nastrój.
To pogodna opowieść, po którą równie chętnie jak dzieci sięgają dorośli słuchacze.
Od lat cała seria o Mikołajku cieszy się niesłabnącym powodzeniem, rodzice, chcąc zapewnić swoim pociechą jednocześnie wartościowe i zabawne opowieści, sięgają po „Mikołajka” regularnie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jerzego Stuhra.

Mikołajek i inne chłopaki - audiobook od René Goscinny możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    "Mikołajek i inne chłopaki" to książka, dzięki której można w bardzo łatwo poprawić sobie humor (niby zwykłe zdjęcie szkolne, a może z tego wyniknąć bardzo śmieszna sytuacja ;)). Książka ta nadaje się do czytania jednocześnie dla dzieci jak i dorosłych.

Warto zerknąć