ebook Mikołajek ma kłopoty - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6696)

Mikołajek ma kłopoty - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.34
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
19.49 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wspaniały cykl z Mikołajkiem w roli głównej teraz także w wersji dźwiękowej.

Audiobooki w interpretacji Jerzego Stuhra to kompletna seria na podstawie książek René Goscinnego – od wielu lat jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych opowieści.
Po nagrania sięgają równie chętnie zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy pokochali bohaterów za pomysłowość, entuzjazm i umiejętność poprawienia humoru nawet w najbardziej fatalny dzień.

Tym razem na słuchaczy czekają ponad dwie godziny nagrania z pogodnymi i rezolutnymi bohaterami. „Mikołajek ma kłopoty” to równie wspaniałe, ale zupełnie nowe i oryginalne historie, w których spotkamy dobrze znane postaci i wraz z nimi będziemy przeżywać nowe szkolne wyzwania i wspólne zabawy.
Cała seria o Mikołajku dostępna jest obecnie jako audiobooki. To świetna okazja, aby zainteresować dzieci klasyką literatury stworzonej właśnie z myślą o nich lub samemu przypomnieć sobie wspaniałe lektury sprzed lat.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jerzego Stuhra.

Mikołajek ma kłopoty - audiobook od René Goscinny możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć