ebook Mikołajek nie nudzi się w szkole - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Mikołajek nie nudzi się w szkole - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
-35% 19.49 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z najpopularniejszych serii książek dla dzieci teraz w końcu w wersji audio. Polskie wydanie audiobooków ukazało się w znakomitym wykonaniu Jerzego Stuhra. Cały cykl, od lat uwielbiany równie mocno przez dzieci i dorosłych, zyskał nową energię i odświeżył mnóstwo wspomnień związanych z lekturami sprzed lat.

„Mikołajek nie nudzi się w szkole” to już kolejny tom autorstwa René Goscinnego, który przypomina dobrze znanych, sympatycznych bohaterów i opowiada o ich kolejnych zwariowanych pomysłach na życie w szkole i czas po lekcjach. Pomysłowe dzieciaki nie pozwolą również nudzić się słuchaczom i rozbawią bez wyjątku wszystkich – bez względu na wiek. Ponad dwie godziny wesołych opowieści to fantastyczny pomysł na spędzenie popołudnia wspólnie z dziećmi lubiącymi szalone pomysły lub z tymi, którzy akurat potrzebują poprawy nastroju.

Posłuchajcie tego i innych nagrań, które od lat stanowią absolutną klasykę. Cyklu audio dopełniają następujące tytuły: „Mikołajek”, „Wakacje Mikołajka”, „Mikołajek ma kłopoty” oraz „Mikołajek i inne chłopaki”.
Cała rodzina będzie znakomicie się bawić, słuchając przygód Mikołajka i jego oryginalnych przyjaciół.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jarzego Stuhra.

Mikołajek nie nudzi się w szkole - audiobook od René Goscinny możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć