ebook Wakacje Mikołajka - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7899)

Wakacje Mikołajka - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Wybieracie się na wakacje? Nie macie pomysłu, jak wypełnić długą podróż samochodem? Oto znakomite rozwiązanie: audiobook z przygodami uwielbianego, pomysłowego Mikołajka. Tak wspaniale się składa, że Mikołajek również wyjeżdża na lato.


Polecamy kolejna odsłonę znakomitej serii, która teraz w komplecie dostępna jest w wersji audio.
Wszystkie części cyklu, który od lat należy do klasyki twórczości dla dzieci i po który wciąż sięgają nowe pokolenia maluchów, dostępne są w znakomitej interpretacji Jerzego Stuhra, również „Wakacje Mikołajka”.
Wspomnienia sprzed lat dla dorosłych słuchaczy, a dl;a najmłodszych odkrycie przezabawnych tekstów, które – jak się okazuje – są ponadczasowe i uniwersalne. Pomysłowe dzieciaki z Paryża bawią i wzruszają odbiorców na całym świecie. W Polsce seria o Mikołajku cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczyć mogą entuzjastyczne opinie zarówno starszych, jak i małych słuchaczy. W wersji audio ukazały się już wszystkie części cyklu, w sumie ponad dziesięć godzin wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

Wakacje Mikołajka - audiobook od René Goscinny możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dla mnie opowiadania o Mikołaju i jego przygodach są rewelacyjne. Z „Wakacji…” najbardziej utkwiła mi historia, jak tata Mikołaja przekopał prawie całą plażę w poszukiwaniu wiaderka, narażając się przy tym opiekunowi plaży, po czym okazało się, że wiaderko zostało w pokoju, a tata cały się poparzył od słońca :D

Warto zerknąć