ebook Pippi na Południowym Pacyfiku - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pippi na Południowym Pacyfiku - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 24.59
wciąż za drogo?
26.03 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
24.59 zł Lub 22.13 zł
29.99 zł
24.65 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna część przygód Pippi Pończoszanki w wersji audio.Jedna z najbardziej barwnych i szalonych postaci książek Astrid Lindgren zabiera w rejs po Południowym Pacyfiku dwoje swoich przyjaciół: Tommy'ego i Annikę oraz wszystkich słuchaczy, którzy nie boją się przeżywać morskich przygód. Jesteś poszukiwaczem rzeczy? Chciałbyś zobaczyć wyspę, na której rządzi Kapitan Pończocha i dostawać gwiazdkowe prezenty, kiedy tylko o tym zamarzysz. Znasz Pippi więc wiesz, że to wszystko jest możliwe.
Uwaga! Jeśli tylko nie boisz się choroby morskiej to już za chwilę znajdziesz się wraz z Tommym, Anniką i Pippi na Południowym Pacyfiku.

Do zabawy z Pippi zaprasza Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się być stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce.
Oprócz przygód Pippi ukazały się również inne audiobooki z opowieściami Astrid Lindgren: Lotta z ulicy Awanturników, Emil ze Smalandii i kilka odsłon przygód Karlssona z dachu.

Pippi na Południowym Pacyfiku - audiobook od Astrid Lindgren możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć