ebook Podróż Wędrowca do Świtu - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 334731)

Podróż Wędrowca do Świtu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.22
Audiobook - najniższa cena: 21.02
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
21.02 zł Lub 18.92 zł
25.00 zł Lub 22.50 zł
21.07 zł
22.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Trzecia ze słynnych „Opowieści z Narnii”! Rejs z królem Kaspianem aż po kres magicznego świata? Edmund i Łucja byliby zachwyceni, gdyby na pokład nie trafił też ich nieznośny kuzyn Eustachy...

Pewnego razu rodzeństwo Pevensie weszło do starej szafy, a stamtąd do „kraju przebudzonych zwierząt” – Narnii lwa Aslana...
W trzecim tomie słynnego cyklu C. S. Lewisa Edmund i Łucja w towarzystwie niesympatycznego kuzyna Eustachego trafiają na żaglowiec króla Kaspiana. Obfitująca w niezwykłe przygody morska wyprawa staje się dla nich, dzięki Aslanowi, podróżą ku własnej tożsamości i dojrzałości.
„Podróż «Wędrowca do Świtu»” podobnie jak wcześniejsze opowieści z Narnii podbije serca i wyobraźnię młodszych i starszych czytelników – zarówno jako powieść, jak i w wersji filmowej z 2010 r. Tym razem dzieci mają okazję posłuchać tej fantastycznej historii w znakomitej interpretacji aktorów Agnieszki Greinert i Jerzego Zelnika.

Podróż Wędrowca do Świtu - audiobook od C. S. Lewis możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć