ebook Dziewczyna, która kochała Toma Gordona
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 106357) Ilość stron (szacowana): 206

Dziewczyna, która kochała Toma Gordona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.20
Audiobook - najniższa cena: 35.92
wciąż za drogo?
16.20 zł Lub 14.58 zł
20.90 zł Lub 18.81 zł
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
23.56 zł
28.90 zł
21.98 zł
22.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Weekendowa rodzinna wyprawa, która zamienia się w samotną wędrówkę przez pełen zagrożeń las.

Dziewięcioletnia Trisha podczas wycieczki z mamą i bratem zbacza z trasy i gubi się w lesie. Stara się nie wpadać w panikę i myśleć racjonalnie. Niestety, każdy kolejny krok oddala ją od cywilizacji, a wszędzie wokół czają się niebezpieczeństwa. Głodna i spragniona dziewczynka zaczyna mieć halucynacje; stopniowo traci zdolność oceny, czy to, co widzi, jest rzeczywistością, czy jedynie urojeniami rodzącymi się w jej głowie. Tylko dzięki walkmanowi i słuchaniu transmisji z rozgrywek baseballowych zachowuje jakikolwiek kontakt ze światem. A drużyna Red Soxów właśnie rozgrywa ważny mecz, którego losy zależą od ulubionego zawodnika Trishy, Toma Gordona. W głowie dziewczynki rodzi się pewna myśl: „Jeśli wygramy, jeśli Tom uratuje grę, ja też zostanę uratowana”. I mimo głodu, pragnienia i strachu Trisha rozpaczliwie się jej trzyma.

Cudowna powieść o odwadze, wierze w siebie i nadziei. - „The Wall Street Journal

”Nigdy nie sądziłem, że jakaś książka, w której w sumie tak niewiele się dzieje, może aż tak przerazić! Jeśli jesteście fanami thrillerów lub horrorów, a jeszcze jej nie czytaliście, odłóżcie wszystko i zabierzcie się do niej. - „The Guardian”

W tej powieści o dziewczynce, która zgubiła się w lesie, King dotyka rożnych aspektów tego, co składa się na „bycie Amerykaninem”: miłości do dzieci, pasji do baseballu i zbiorowego strachu przed złem, które czai się na obrzeżach życia.„- New York Daily News”

Dziewczyna, która kochała Toma Gordona od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Każdego można pokonać... ale nie wolno dopuścić do sytuacji, w której człowiek pokonuje sam siebie.
Nie chcę wierzyć w Boga, który świadomie stwarza złych ludzi, tylko po to, żeby potem smażyli się w Piekle, które również stworzył
(...) milczenie bywa największym błogosławieństwem, jakie jest w stanie ofiarować nam świat.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czyta się lekko, potrafi przerazić jednocześnie wzruszając. Trzymałem kciuki do samego końca.

  • Awatar

    Kiedy idziemy w góry z żoną zawsze przypomina mi tą książkę:). King po mistrzowsku opisuje przeżycia zagubionej w lesie dziewczynki.

  • Awatar

    Historia w założeniu prosta: małe dziecko zagubione w lesie. Czy z tego może wyjść dobra, wciągająca historia? A no, może, jeśli napisze ją Stephen King. Kibicowałam Trishy przez cały czas, mając nadzieję, że ujdzie z tej wędrówki z życiem i nie przerywałam czytania, żeby nie zostawiać małej samej w lesie. Brzmi wariacko, ale książka naprawdę angażuje czytelnika.

Warto zerknąć