ebook Prawiek i inne czasy - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7061) Ilość stron (szacowana): 300

Prawiek i inne czasy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.93
Audiobook - najniższa cena: 25.94
wciąż za drogo?
-30% 25.94 złpremium: 15.56 zł Lub 15.56 zł
-24% 29.93 zł Lub 26.94 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł
28.33 zł
32.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Prawiek i inne czasy to wielokrotnie nagradzana powieść naszej wspaniałej noblistki, Olgi Tokarczuk. Książka zachwyciła wielu czytelników na całym świecie, doczekała się także adaptacji teatralnej. Pod względem artystycznym i fabularnym, to pozycja niezwykła, która od otwarcia pierwszej strony urzeka czytelnika i do samego końca ekscytuje.

Prawiek jest niewielką wsią, która umiejscowiona jest w centralnej Polsce. W tym miejscu sprawy codzienne splatają się z niezwykłością, rzeczywistość z mitem, a powszednie życie jest ważniejsze od wielkich wydarzeń. W Prawieku, w przeciągu wielu lat XX wieku, zamieszkiwało kilka wielopokoleniowych rodzin, których sportretowane losy ułożyły się w niebanalną i uniwersalną opowieść o człowieku, jego losie. O zwykłym życiu i jego przemijaniu.

Prawiek i inne czasy to doskonała powieść dla tych, którzy chcieliby rozpocząć czytelnicza przygodę z powieściami noblistki. Kiedy tylko zdecydujesz się wysłuchać, to tego audiobooka, natychmiast zapragniesz mieć i znać inne książki Olgi Tokarczuk. To proza zachwycająca i niesamowita.  

Rekomendacje: 

Z jednej strony to przypowieść o skomplikowanych ludzkich losach. Ale też jest to powieść psychologiczna. Olga Tokarczuk jest erudytką. Jedną z wielkich i jedną ostatnich. Czytanie tej książki to wielka przygoda także w wymiarze intelektualnym. - Autorski przewodnik kulturalny

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji wspaniałej aktorki, Maji Ostaszewskiej. 

Prawiek i inne czasy - audiobook od Olga Tokarczuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć