ebook 10 minut uważności - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9)

10 minut uważności - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.98
Audiobook - najniższa cena: 29.15
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
29.15 zł Lub 26.24 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
34.90 zł
29.15 zł
29.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Poradnik dla rodziców, którzy chcą zachwycić swoje dziecko rzeczywistością. Przedstawia program MindUP, który służy przekazywaniu wiedzy o tym, jak myśli i uczucia wpływają na nasze zachowanie.

Zachwyć swoje dziecko rzeczywistością!

– Czy nosisz w sercu wspomnienie tej przejmującej radości, kiedy wreszcie nauczyłeś się jeździć na rowerze?
– Czy pamiętasz jak cudowny, wielki i niezbadany był świat, kiedy byliśmy dziećmi?
– Czy pragniesz, by twoje dziecko wspominało swoje dzieciństwo jeszcze lepiej?
Niestety – dziś nasze dzieci są przytłoczone, zestresowane i nadmiernie pobudzone. Wiele z nich zmaga się z depresją i innymi problemami psychicznymi.
Potrzeba rozwiązań umożliwiających jednoczesne rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych.
Wieloletnie zainteresowanie praktykowaniem świadomej troski oraz zaangażowanie na rzecz dobrostanu dzieci skłoniło Goldie Hawn do założenia Hawn Foundation*, która wspiera badania naukowe służące rozwijaniu sposobów pomagania dzieciom w odnajdywaniu szczęścia i poprawianiu wyników w nauce oraz wykorzystywaniu własnego potencjału. Opracowany przez fundację program MindUP, realizowany przez nauczycieli z całego świata, służy przekazywaniu dzieciom wiedzy na temat funkcjonowania mózgu oraz tego, jak myśli i uczucia wpływają na zachowanie. Program ten daje dzieciom narzędzia społeczne i emocjonalne ułatwiające radzenie sobie ze stresem i negatywnymi uczuciami, umożliwiające wyciszenie umysłu, utrzymanie skupienia oraz rozwijanie współczucia i empatii – a w ostatecznym rozrachunku osiągnięcie szczęścia.
Książka „10 minut uważności” jest równie praktyczna, jak inspirująca. Stanowi odzwierciedlenie niezwykłego sukcesu programu MindUP, który:
– promuje proste techniki, takie jak świadome oddychanie, odczuwanie i myślenie,
– w łatwych krokach pokazuje rodzicom i dzieciom, jak skupiać się na wdzięczności, uprzejmości i optymizmie w celu poprawy relacji międzyludzkich,
– pokazuje, jak zwiększyć wydajność dzięki lepszej koncentracji
– oraz prowadzić zdrowe emocjonalnie, szczęśliwe życie!

O Autoce: 
GOLDIE HAWN jest założycielką Hawn Foundation oraz międzynarodową działaczką na rzecz praw dzieci, a także entuzjastyczną promotorką świadomego życia. Ta nagrodzona Oscarem aktorka, producentka i reżyserka jest także spełnioną matką i szczęśliwą babcią. Jej bestsellerowa autobiografia ukazała się w 2005 roku pod tytułem „A Lotus Grows in the Mud” („Lotos wyrasta w błocie”).

WENDY HOLDEN jest dziennikarką i autorką ponad 25 książek, w tym powieści „The Sense of Paper”, opublikowanej w 2006 roku. Była także współautorką wspomnień Goldie Hawn, zatytułowanych „A Lotus Grows in the Mud”.

„«10 minut uważności» to mistrzowskie połączenie wyników najnowszych badań naukowych i prostych, zrozumiałych rad z rzadkimi retrospekcjami dotyczącymi olśnień, które sprawiły, że Goldie zajęła się kwestią szczęścia wśród dzieci. To frapująca lektura obowiązkowa dla wszystkich rodziców pragnących wychować skupione, zrównoważone i szczęśliwe dzieci” – Dan Buettner, „New York Times”, autor bestselerów „The Blue Zone” i „Thrive”

„Książka [Goldie] może pomóc wszystkim dorosłym – rodzicom, dziadkom i nauczycielom – podwójnie wykorzystać chwile spędzane z ukochanymi dziećmi i wspaniale przeżywać czas poświęcany na kształtowanie ich umysłów w taki sposób, by mogły przez całe życie być szczęśliwe i odporne na stres” – Daniel Goleman, autor książki „Inteligencja emocjonalna”

„Goldie wspaniale łączy osobiste refleksje i praktyczne wskazówki z przystępnym wyjaśnieniem mechanizmu funkcjonowania układów mózgu odpowiedzialnych za skupianie uwagi i emocje. Korzystając z dorobku neurologii, promuje ważną kulturową zmianę w dziedzinie rodzicielstwa i edukacji” – dr Amishi Jha, neurolog i wykładowca psychologii na Uniwersytecie Miami

CZAS TRWANIA AUDIOBOOKA – czas 06:11:23

10 minut uważności - audiobook od Goldie Hawn, Wendy Holden możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć