ebook Opowiastki Familijne 2 - zbiór opowiadań - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Opowiastki Familijne 2 - zbiór opowiadań - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 15.47
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.47 zł Lub 13.92 zł
16.99 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.90 zł
15.67 zł
16.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Drugi tom opowieści, przy których przyjemnie spędza się czas z rodziną. Uwielbiane przez dzieci, doceniane przez rodziców, uczą, bawią i wychowują.

 

„Opowiastki familijne” pokochały już setki tysięcy dzieci i rodziców w Polsce! Ciepłe, wzruszające, wychowawcze, pobudzają wyobraźnię, uczą empatii, wrażliwości, układania relacji z rówieśnikami i starszymi, odróżniania dobra od zła, pobudzają małych słuchaczy do refleksji nad takimi wartościami jak koleżeństwo, przyjaźń, szacunek...
„Opowiastki familijne” to seria opowiadań, które zyskały tysiące pochwał od rodziców i dzieci. Rzadko zdarza się, by zarówno dorośli, jak i mali słuchacze tak zgodnie i entuzjastycznie oceniali kierowaną do dzieci literaturę. Gorąco zatem zachęcamy do poznania książki. Zapewniamy, że czas przeznaczony na wysłuchanie opowiadań będzie wspaniałą przygodą dla dzieci i ich rodziców.


W tomie drugim znajduje się pięć historii: „Lena chce mieć lalkę Barbi”, „Bajka o zranionym serduszku”, „Gabrysia szuka przyjaciela”, „Prezent dla Agatki”, „Inny”.

Opowiastki Familijne 2 - zbiór opowiadań - audiobook od Beata Andrzejczuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć