ebook Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 93)

Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 12.24
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
12.24 zł Lub 11.02 zł
15.90 zł
15.90 zł
15.90 zł
12.37 zł
15.90 zł Lub 14.31 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Jeśli ktoś uważa, że emocje takie jak wstyd, tęsknota i poczucie krzywdy są obce przedszkolakom, głęboko się myli! Posłuchajmy wraz z dziećmi tych historii, a żadne uczucia nie będą im już straszne!
 

W przedszkolu pojawia się pani Miłka – można powiedzieć – nauczycielka do zadań specjalnych. Ma rozmawiać z dziećmi o uczuciach, co nie będzie proste, mimo że przyprowadziła ze sobą nietypowego pomocnika – pajacyka. Całusy Rozalki, zazdrość o grzywkę, gniew Bodzia czy wstrętny rozgotowany por to tylko niektóre z problemów, z którymi przyjdzie jej się zmierzyć...
„Tylko bez całowania! czyli Jak sobie radzić z niektórymi emocjami” to zbiór zabawnych opowiadań poświęconych uczuciom, między innymi tęsknocie, wstydowi, poczuciu krzywdy i zazdrości. Na końcu każdej historii znajdują się: opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci.
Zabawne i zarazem głęboko mądre historie o uczuciach przeżywanych przez każde dziecko czyta znakomity aktor Zbigniew Zamachowski.

Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami - audiobook od Grzegorz Kasdepke możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Słyszałam już o Grzegorzu Kasdepke, autorze książek dla dzieci i młodzieży, ale nie miałam okazji sięgnąć jeszcze do jego dzieł. Niestety za dużo książek, a za mało czasu. Na szczęście z pomocą przyszła Nasza Księgarnia i wznowienie Tylko bez całowania, czyli jak radzić sobie z niektórymi emocjami? tegoż autora i jestem świeżo po przeczytaniu.

A jakież to emocje znajdziemy podczas lektury? Tęsknotę, wstyd, zazdrość, gniew, wstręt, nudę, poczucie krzywdy oraz radość. Do każdej emocji autor dopisał krótkie opowiadanie, które zrozumie każde dziecko, gdyż napisane jest przystępnym językiem. Po każdej historyjce pojawia się wyjaśnienie każdej emocji, a także rady dla dzieci oraz rodziców. Bardzo pomysłowy zabieg, który ułatwi dorosłym wyjaśnienie każdego z powyższych zagadnień. Poza tym w opowieściach przewijają się charakterni bohaterowie - całuśna Rozalka, rezolutny Bodzio czy śliczna Zosia.

Na pewno będę powracała do tej publikacji. Wydaje się niepozorna, ale zawiera bardzo mądre i przydatne treści. Mimo że poruszane kwestie należą do poważnych to przepełnione są subtelnym humorem. Serdecznie polecam!

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć