ebook Jednominutowy menedżer. Równowaga życia i pracy - audiobook
1.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4) Ilość stron (szacowana): 120

Jednominutowy menedżer. Równowaga życia i pracy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 18.21
Audiobook - najniższa cena: 21.20
wciąż za drogo?
21.30 złpremium: 13.74 zł Lub 13.74 zł
21.20 zł Lub 19.08 zł
22.90 zł
22.90 zł
22.90 zł Lub 20.61 zł
21.20 zł
21.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Poradnik dla wiecznie zabieganych ludzi biznesu. Zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Jednominutowy Menedżer odniósł tak wielki sukces w życiu zawodowym, że zapomniał o czymś niezwykle ważnym – o zdrowiu. Wciąż rozchwytywany, jadł w biegu i nie miał czasu na ćwiczenia fizyczne. Bardzo szybko przybrał na wadze, a jego oddech stał się krótki i urywany. Wkrótce odkrył, że sukces w biznesie drogo go kosztuje. W jego życiu brak było równowagi między karierą a zdrowiem.
Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zabieganych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione „ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami”.
W poradniku opisane są cztery ważne zasady, dzięki którym każdy może szybko wrócić do formy i ponownie spojrzeć na życie z odpowiedniej perspektywy. Prowadząc zdrowszy tryb życia, zwiększysz swoją produktywność, obniżysz poziom stresu i osiągniesz większą satysfakcję we wszystkim, co robisz.

Jednominutowy menedżer. Równowaga życia i pracy - audiobook od Marjorie Blanchard, Ken Blanchard, D. W. Edington możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć