ebook Potęga pewności siebie - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 653)

Potęga pewności siebie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 26.40
Audiobook - najniższa cena: 25.83
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
-25% 25.83 zł 20% rabatu
29.82 zł Lub 26.84 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
29.82 zł
29.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni? Ponieważ są pewni siebie! Stosując się do rad Briana Tracy’ego, każdy może zostać człowiekiem czynu.

Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie, jeślibyś wiedział, że nie może Ci się nie udać? Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem, gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach?
Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz, to, z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej, praktycznej książki, opartej na pracy z ponad pięcioma milionami menedżerów, przedsiębiorców, handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów dowiesz się, jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia.

„Potęga pewności” siebie wyjaśnia, jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”, myśląc jak osoby, które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Z poradnikiem Briana Tracy’ego będziesz powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim, co robisz. Pozwoli Ci ona wyjść ze strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Prowadząc Cię krok po kroku, Brian Tracy pomoże Ci zbudować fundamenty wiary w siebie, która będzie trwała przez całe życie. Odkryjesz, jak możesz ustalić, czego naprawdę chcesz, i uwolnisz osobiste siły, aby to osiągnąć.

Potęga pewności siebie - audiobook od Brian Tracy możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć