ebook Między wariatami: Opowieści terenowo-przygodowe - audiobook
3.31 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 809)

Między wariatami: Opowieści terenowo-przygodowe - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.43
Audiobook - najniższa cena: 22.43
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.43 zł Lub 20.19 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.43 zł
23.92 zł
26.33 zł
26.91 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Uganda, Czeczenia, Iran... Absurdy polskiej polityki i tradycja Wschodu. Humor, dystans, cięty język – czyli Marcin Meller o tym, jak żyć we współczesnym świecie i nie zwariować.

Dlaczego Marcin Meller został uznany za asystenta generała wojska polskiego? Jak udawał rannego oficera polskiego batalionu? Dlaczego księgowość w „Polityce” nie rozliczyła mu skrzynki wódki z promu oraz dlaczego ważni politycy dzwonili do jego ojca, aby zmusił syna do wycofania tekstu z druku?
Od reportaży o wyprawie z kibolami Legii do Goeteborga po Wojnę Ducha Świętego w Ugandzie – najlepsze teksty popularnego dziennikarza.
Marcin Meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje się uniwersalnych zasad. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w książce znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty i „afery” związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają zaś swoją kontynuację „po latach” lub zostały skomentowane „świeżym okiem”.

Między wariatami: Opowieści terenowo-przygodowe - audiobook od Marcin Meller możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    mnóstwo anegdot z poczuciem humoru. lekkie, lekkostrawne i relaksujace.

Warto zerknąć