Obóz treningowy - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.13 / 5.00
liczba ocen e-booka: 975
Ilość stron (szacowana): 180
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-37% 14.90 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.60 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
-37% 14.90 zł
-37% 14.90 zł
23.87 zł
26.91 zł
27.05 zł
Opis:
Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów? Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt? Wybierz się na obóz treningowy wraz ze swoją drużyną – z pracy, kościoła, szkoły, rodziny – i odkryj, co to znaczy być najlepszym. Uwaga: nie musisz nigdzie wyjeżdżać, wystarczy, że przeczytasz tę inspirującą książkę, napisaną w duchu bestsellera „Autobus energii”.
 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi, międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował, że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne, których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej, niż cała reszta. Są to niewielkie różnice, które dają wielkie rezultaty.
W czasie lektury „Obozu treningowego” poznasz formułę, którą Gordon stworzył na podstawie swoich obserwacji. Jest ona prosta, skuteczna i łatwa do zapamiętania. Jest to jednak proces, który wymaga cierpliwości, inicjatywy, skupienia oraz dużo pozytywnej energii.
Wpadnij na obóz treningowy Jona Gordona i odkryj w sobie pokłady energii, by stać się najlepszym, bez względu na dziedzinę życia, którą chcesz udoskonalić.
„Obóz treningowy” pomoże wam:
– przezwyciężyć strach,
– wzmocnić siłę woli,
– skupić się, na prostych ale bardzo ważnych aspektach życia zespołu, które mogą znacznie podwyższyć wasze wyniki,
– dowiedzieć się, czego naprawdę chcecie,
– pragnąć więcej i otrzymywać więcej,
– pozostawić po sobie trwałe dziedzictwo,
Nie macie nic do stracenia! Do zyskania cały świat.

„Książka «Obóz treningowy» to zwycięzca, jej lektura zainspirowała mnie, bym pracował ciężej, przewodził lepiej i pozostawił po sobie dziedzictwo. Po raz kolejny Jon przesyła nam wiadomość, która będzie miała znaczący wpływ na tych, którzy ją przeczytają” – Todd Gothberg, Wicedyrektor Volvo Construction Equipment

„Opowieść dla każdego, kto chce być najlepszy i kto chce wydobywać to, co najlepsze, z innych. «Obóz treningowy» Jona Gordona to poruszająca historia człowieka, który na drodze do sukcesu musi zmierzyć się ze swoimi lękami. Poznaje przy tym wielką prawdę o tym, kto tak naprawdę sprawuje nad wszystkim kontrolę. Zacznij wierzyć. Przeczytaj «Obóz treningowy»” – Ken Blanchard, współautor „Jednominutowego menedżera” i „Lead Like Jesus”

„Świetna lektura. Zgadzam się z Jonem, że do perfekcji trzeba dążyć nie tylko na boisku, ale również w życiu. Uważam, że książkę tę powinien przeczytać każdy trener, zawodnik, człowiek, przedsiębiorca czy zespół, który chce być najlepszy w swojej dziedzinie” – Mike Smith, główny trener Atlanta Falcons

„Przez całe życie przyglądałam się najlepszym i przekonałam się, że wybitne jednostki potrzebują wybitnych trenerów. «Obóz treningowy» opowiada nie tylko o uczniu, ale też o mentorze. Jon opisał fascynującą historię dwóch ludzi, którzy wspólnie podjęli życiową podróż, dążyli do doskonałości i pozostawili innym przykład do naśladowania. W trakcie lektury zorientowałam się, że kibicuję głównym bohaterom z linii bocznej. Dzięki, Jon, za ważne nauki płynące z tej książki” – Kimberly K. Rath, prezes Talent Plus

„«Obóz treningowy» to świetna lektura dla każdego lidera, bez względu na wiek – trenerów, nauczycieli, pastorów i prezesów. To inspiracja, by stać się inspiracją dla innych i na co dzień dążyć do doskonałości” – Brad Lomenick, wiceprezes i dyrektor wykonawczy Catalyst, organizacji zrzeszającej liderów nowej generacji

„Jon Gordon stworzył przekonującą historię, która pomaga wydobyć z siebie i z innych to, co najlepsze. To książka, która odmienia życie” – Jeffrey Zaslow, współautor „Ostatniego wykładu”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć