ebook Wiesz, możesz - działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce - audiobook
3.78 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 210)

Wiesz, możesz - działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 6 miesiącach
E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 12.45
-43% 12.45 zł Lub 11.21 zł
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
24.90 zł
-43% 12.45 zł
22.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie! Ken Blanchard, Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe proponują sprawdzoną w praktyce metodę, dzięki której zaczniesz uczyć się naprawdę skutecznie.

Dlaczego tak wiele rzeczy, których uczymy się z tak dużym wysiłkiem, jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków, brakuje nam natomiast skutecznych strategii, dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce.
W poradniku „Wiesz, możesz – DZIAŁAJ!” Ken Blanchard, Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu, którego nurtują pewne pytania, i przedsiębiorcy, który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody, dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.
Z poradnika dowiesz się, jak: poradzić sobie z zalewem informacji; dostroić swój wewnętrzny filtr informacji, aby nauczyć się myśleć przez pryzmat zielonego światła; określić plan kontynuacji, aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce.
Poznasz też odpowiedź na pytanie: „Dlaczego mimo iż wiem, że powinienem coś robić, tego nie robię?”. Przeczytaj tę książkę, a ten problem zniknie.

Wiesz, możesz - działaj! Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce - audiobook od Ken Blanchard, Ruhe Dicks, Paul J. Meyer możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć