ebook Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 12.24
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
12.24 zł Lub 11.02 zł
15.90 zł
15.90 zł
15.90 zł Lub 14.31 zł
12.37 zł
15.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Posłuchajcie tych historii, a żadne uczucia nie będą Wam już straszne! Znakomity aktor Zbigniew Zamachowski i opowie o najważniejszych emocjach, jakie przeżywamy każdego dnia!

Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet wypędzi duchy!
„Kocha, lubi, szanuje... czyli Jeszcze o uczuciach” to zbiór zabawnych opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy. Na końcu każdej historii znajdują się opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci.
Zabawne i zarazem głęboko mądre historie o uczuciach przeżywanych przez każde dziecko wysłuchacie razem w doskonałej interpretacji Zbigniewa Zamachowskiego.

O audiobooku Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach blogerzy napisali:

Polecam książkę zarówno rodzicom, jak i nauczycielom, bo stanowi gotowy scenariusz lekcji dotyczący uczuć oraz emocji. Takich publikacji powinno być jak najwięcej. Piękne i mądre wydanie. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach - audiobook od Grzegorz Kasdepke możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kolejne wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Tym razem przyjrzymy się książce Kocha, lubi, szanuje…czyli jeszcze o uczuciach.

Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet wypędzi duchy!

Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach to zbiór przezabawnych opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy.

Po każdym opowiadaniu, autor umieszcza krótkie wskazówki dla rodziców oraz wskazówki dla dzieci, w których zawiera praktyczne rady, jak zachować się w danej sytuacji i jak poradzić sobie z trudnymi emocjami.

Polecam książkę zarówno rodzicom, jak i nauczycielom, bo stanowi gotowy scenariusz lekcji dotyczący uczuć oraz emocji. Doskonała książka, która idealnie sprawdzi się jako prezent. Takich publikacji powinno być jak najwięcej. Piękne i mądre wydanie.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć