ebook Horror! Czyli skąd się biorą dzieci - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Horror! Czyli skąd się biorą dzieci - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 24.49
wciąż za drogo?
29.75 złpremium: 19.19 zł Lub 19.19 zł
24.49 zł Lub 22.04 zł
27.89 zł Lub 25.10 zł
29.99 zł
29.99 zł
24.69 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Na przedszkolaki pada blady strach. Kto będzie następny? Rezolutny Bodzio, Rozalka czy też Grześ? Na wszelki wypadek najlepiej ukryć się w toalecie albo w szatni albo w gabinecie pani dyrektor A jeśli ona jest w zmowie z panią Miłką? Trzeba natychmiast zadzwonić na policję! Przedszkolaki przeżyją prawdziwy horror, zanim odkryją, skąd się biorą dzieci

"Z satysfakcją przeczytałam tę książkę. Jest napisana sprawnie i dowcipnie. Problem narodzin omawia rzeczowo, prosto i zrozumiale. Bez nadmiaru informacji, ale też bez rumieńców zawstydzenia. Za to z wdziękiem i dużą dozą ciepła.

Tytułowy horror rozgrywa się w dziecięcej wyobraźni, za pożywkę mając wyrywkowe informacje, zastępujące rzetelną wiedzę. Myślę, że książka niesie ważne przesłanie i dla małych, i dla dużych czytelników. Nie tylko odnośnie do problemu narodzin, lecz także dziecięcych lęków. Gorąco polecam wszystkim rodzicom".

Dagna Ślepowrońska, psycholog

Horror! Czyli skąd się biorą dzieci - audiobook od Grzegorz Kasdepke możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jakiś czas temu miałam przyjemność czytać książkę Grzegorza Kasdepki o emocjach, a tu znowu pojawia się coś nowego i interesującego. Tym razem uroczy bohaterowie muszę zmierzyć się z prawdziwym horrorem.

Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Na przedszkolaki pada blady strach. Kto będzie następny? Rezolutny Bodzio, Rozalka czy też Grześ? Na wszelki wypadek najlepiej ukryć się w toalecie… albo w szatni… albo w gabinecie pani dyrektor… A jeśli ona jest w zmowie z panią Miłką? Trzeba natychmiast zadzwonić na policję! Przedszkolaki przeżyją prawdziwy horror, zanim odkryją, skąd się biorą dzieci…

Autor przedstawia różne historie dotyczące pojawiania się dzieci, jakie nie raz rodzice przedstawiają swoim pociechom. Książka została napisana w sposób lekki i przyjemny. To pozycja, która na pewno zachęci rodziców do poruszenia tego tematu ze swoimi dziećmi.

Kasdepke poruszył bardzo ważną kwestię, lecz w sposób bardzo subtelny i humorystyczny.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć