ebook Horror! Czyli skąd się biorą dzieci - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Horror! Czyli skąd się biorą dzieci - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 13.98
15.90 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
13.98 zł Lub 12.58 zł
15.90 zł Lub 14.31 zł
14.18 zł
Inne proponowane

Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Na przedszkolaki pada blady strach. Kto będzie następny? Rezolutny Bodzio, Rozalka czy też Grześ? Na wszelki wypadek najlepiej ukryć się w toalecie albo w szatni albo w gabinecie pani dyrektor A jeśli ona jest w zmowie z panią Miłką? Trzeba natychmiast zadzwonić na policję! Przedszkolaki przeżyją prawdziwy horror, zanim odkryją, skąd się biorą dzieci

"Z satysfakcją przeczytałam tę książkę. Jest napisana sprawnie i dowcipnie. Problem narodzin omawia rzeczowo, prosto i zrozumiale. Bez nadmiaru informacji, ale też bez rumieńców zawstydzenia. Za to z wdziękiem i dużą dozą ciepła.

Tytułowy horror rozgrywa się w dziecięcej wyobraźni, za pożywkę mając wyrywkowe informacje, zastępujące rzetelną wiedzę. Myślę, że książka niesie ważne przesłanie i dla małych, i dla dużych czytelników. Nie tylko odnośnie do problemu narodzin, lecz także dziecięcych lęków. Gorąco polecam wszystkim rodzicom".

Dagna Ślepowrońska, psycholog

Horror! Czyli skąd się biorą dzieci - audiobook od Grzegorz Kasdepke możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć